Společnost CNA Hardy jmenuje Stuarta Middletona generálním ředitelem pobočky v Lucembursku

Londýn 12. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost CNA Hardy, přední specializovaná obchodní pojišťovací agentura pro klienty na jejích trzích a trzích společnosti Lloyd, s potěšením oznamuje jmenování Stuarta Middletona generálním ředitelem své dceřiné společnosti v Lucembursku, které ještě podléhá regulačnímu schválení.

Pan Stuart bude podléhat generálnímu řediteli Davu Brosnanovi a bude zodpovědný za rozšiřování našich operací a možností v celé Evropě tím, že změní způsob, jakým podnikáme. Hloubka jeho zkušeností v oblasti pojišťování, jakož i vedení úspěšných týmů a podniků nám pomůže zaměřit se na vývoj efektivních služeb orientovaných na zákazníky, které pro zvýšení efektivity a zvýšení spokojenosti zákazníků využívají technologie.

Dave Brosnan, generální ředitel společnosti CNA Hardy, řekl: „Stuart má značné zkušenosti a úspěšnou historii s budováním ziskových podniků a vysoce efektivních týmů. Zastával řadu vedoucích pozic, včetně hlavního pověřeného úředníka (CUO) v Evropě u společnosti Hiscox a naposledy byl CUO a společným výkonným ředitelem velkoobchodní divize společnosti EXIN v Barceloně. Jsme potěšeni, že můžeme využít jak jeho znalosti v oblasti pojišťování, tak i jeho silné vztahy s makléři, abychom v tomto směru rozšířili naši nabídku a možnosti na celém kontinentu."

Pan Stuart bude mít sídlo v Lucembursku a okamžitě zahájí nábor místního řídicího týmu, který bude zahrnovat pozice vyhodnocování rizik, financí a dodržování předpisů a rozvíjet tak místní působnost.

O společnosti CNA Hardy

Společnost CNA Hardy, jednající prostřednictvím společnosti Hardy (Underwriting Agencies) Limited a CNA Insurance Company Limited, nezávislé dceřiné společnosti ve Spojeném království, je předním specializovaným poskytovatelem obchodního pojištění pro klienty na trzích své společnosti a společnosti Lloyd. Více informací o společnosti CNA Hardy naleznete na webových stránkách www.cnahardy.com.

CNA je osmou největší obchodní pojišťovnou ve Spojených státech. Společnost CNA poskytuje širokou škálu standardních a specializovaných produktů pojištění majetku a ztrát a služeb pro podniky a odborníky v USA, Kanadě, Evropě a Asii, které jsou podloženy 120 lety zkušeností a aktivy přesahujícími částku 45 miliard USD. Více informací o CNA najdete na našich webových stránkách www.cna.com.

Sledujte CNA Hardy na: LinkedIn

Sledujte CNA na: Facebook | Twitter | LinkedIn | YouTube

Společnost CNA Insurance Company Limited (registrační číslo společnosti 950) a společnost Hardy (Underwriting Agencies) Limited (registrační číslo společnosti 1264271) jsou pověřeny orgánem pro regulaci obezřetného podnikání a řízeny orgánem pro finanční kontrolu a orgánem pro regulaci obezřetného podnikání (obchodní referenční čísla 202777 a 204843). CNA Services (UK) Limited (registrační číslo 8836589). „CNAHardy" je obchodním jménem společnosti CNA Insurance Company Limited a Hardy Underwriting Group PLC (k níž patří Hardy (Underwriting Agencies) Limited a Hardy Underwriting Asia PTE). Registrační číslo pro DPH (DIČ) 667557779.

Všechny výše uvedené společnosti jsou registrovány v Anglii se sídlem na adrese: 20 Fenchurch Street, London, EC3M 3BY.

Ústředna: +44 (0)20 7743 6800 Fax: +44 (0)20 7743 6801

KONTAKT:

Paní Georgina Peters-Venzano I 02076454968 / 07739448121

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/518641/CNA_Hardy_Logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Británie-pojišťovny-CNA Hardy

Category

Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.