Řada televizorů společnosti Hisense pro rok 2018 zdůrazňuje dostupný luxus s nejlepší kvalitou obrazu v oboru, vylepšenými inteligentními funkcemi a průlomovým bezrámečkovým designem

Hisense U9 TV (PRNewsfoto/Hisense)

Hisense U9 TV (PRNewsfoto/Hisense)

Las Vegas 11. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Hisense, přední společnost světové technologie, dnes představila svou inovativní řadu TV pro rok 2018, včetně průlomové inteligentní laserové televize Hisense 4K Ultra HD s úhlopříčkou 100", U9 ULED TV s více než 1000 zón a bezrámečkové U7 TV ULED. Společnost Hisense pokračuje v roce 2018 v transformaci zážitků při sledování TV s prémiovými technologiemi, jako je technologie ULED, technologie Quantum Dot, technologie Dolby VisionTM HDR a lokální tlumení světla, a snadno použitelná platforma Hisense Smart TV nové generace s novými funkcemi hlasového ovládání.

Společnost Hisense pokračuje v transformaci zážitku ze sledování TV prostřednictvím svého úsilí o špičkové technologie, větší obrazovky a prémiového designu. „Kvalita obrazu a zvuku, bezproblémový přístup k obsahu a krásný estetický design budou v letošním roce nadále prioritami spotřebitelů a laťku jsme nastavili extrémně vysoko," říká Jerry Liu, výkonný ředitel společnosti Hisense Americas. „Po dalším průlomovém roce 2017 jsme připraveni pokračovat v tomto impulzu díky naší neuvěřitelné řadě luxusních inovací, včetně průlomových laserových inteligentních televizorů Hisense 4K Ultra HD."

Budoucnost je bezpanelová

Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017 představila společnost Hisense v USA revoluční laserový televizor Hisense 4K Ultra HD, který představuje budoucnost prvotřídní domácí zábavy s velkou obrazovkou. Svítí intenzitou 3 000 lumenů (typických) při ohromujícím zobrazování 4K na obrazovce s tlumením okolního světla. Laserová televize Hisense 4K je neuvěřitelná. Obsahuje také vestavěný zvukový systém Harman / Kardon® se čtyřmi reproduktory a bezdrátový subwoofer, který nabízí prostorové zvukové zážitky jako v kině. Po získání rozsáhlého ocenění při uvedení na trh bude 4K Ultra HD Smart Laser TV v příštích letech klíčovým produktem společnosti Hisense.

Zóny podsvícení v tisících

Kombinace technologií ULED, Quantum Dot, Dolby Vision HDR a HDR-10 přináší vlajkový televizor roku 2018, Hisense U9 ULED, dechberoucí kvalitu obrazu s více než 1000 zónami podsvícení a špičkovým jasem přes 2 200 nitů (typicky). Je také vybaven vestavěným rozhraním Android TV se službou Google Assistant a vestavěnými aplikacemi pro přizpůsobení vaší zábavy.

Technologie ULED společnosti Hisense, která získala přes 20 patentů, je až třikrát jasnější než OLED, s lepší dynamikou a vnímáním černé a bílé barvy při současném zlepšení barev, kontrastu, úrovně černé barvy, jasu a plynulosti pohybu.

Bezrámečkový znamená více

Televizor Hisense U7 ULED odpovídá špičkové kvalitě obrazu a elegantnímu designu. Kombinace ULED, ultraširokého spektra barev (WCG) a technologií Dolby Vision HDR a HDR-10 s elegantním bezrámečkovým designem činí televizor Hisense U7 ULED skutečně kompletním. Obsahuje vestavěné rozhraní Android TV se službou Google Assistant a spoustu aplikací, které personalizují vaši zábavu. Stiskněte přehrávání, pozastavte nebo zvyšte hlasitost, a to vše bez pohnutí prstem.

Pro kvalitu obrazu na další úrovni přináší televizor Hisense U7 ULED technologie Wide Color Gamut (široké spektrum barev), HDR-10 pro televizory od třídy 50" až po televizory třídy 86".

Chytrá laserová televize Hisense 100" 4K Ultra HD

- Rozlišení 4K Ultra HD

- 3 000 lumenů (typicky) pro optimální jas

- Vestavěný audio systém Harman/Kardon® s odděleným bezdrátovým subwooferem (celkem 110 Wattů)

- 100" obrazovka tlumící okolní světlo

- Čip digitálního mikrozrcadlového zařízení (DMD) Texas Instruments DLP® 4K UHD

- Vestavěný TV tuner

- Platforma Hisense Smart TV

- 20000hodinový zdroj světla (typicky)

Hisense U9 ULED TV

- Rozlišení 4K Ultra HD

- Displej Quantum Dot s WCG

- Dolby Vision HDR a HDR-10

- Přes 1 000 zón podsvícení

- Celoplošné lokální tlumení

- Rychlost pohybu 480

- BluetoothTM Audio

- Android TV s ovládáním hlasem

- Kompatibilní s Google Assistant

- Pracuje s Amazon Alexa (v USA, Německu a UK)

- Dostupný ve třídě obrazovek 75"

Hisense U7 ULED TV

- Rozlišení 4K Ultra HD

- Dolby Vision HDR a HDR-10

- WCG (Wide Color Gamut)

- Místní tlumení

- Rychlost pohybu 240 u TV třídy 55" a 480 u třídy 65"

- BluetoothTM Audio

- Android TV s ovládáním hlasem

- Kompatibilní s Google Assistant

- Pracuje s Amazon Alexa (v USA, Německu a UK)

- Elegantní bezrámečkový design

- Dostupný ve třídě obrazovek 65" a 55"

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/626930/Hisense.jpg

Kontakt:

Katie Wang

Tel.: 86-0532-80878341

wangkaidi@hisense.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-elektronika-Hisense

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.