Abc.es: Příležitost pro Putina

Abc.es: Příležitost pro Putina - Reuters (PRNewsfoto/Abc.es)

Abc.es: Příležitost pro Putina - Reuters (PRNewsfoto/Abc.es)

Madrid 11. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Abc.es vydala komentář na téma nadcházejících prezidentských voleb v Rusku a politických osobností, které by mohly sehrát v budoucí vládě prominentní roli.

(Fotografie: http://mma.prnewswire.com/media/627012/Putin.jpg)

Pro čtení kompletního článku publikovaného 4. ledna klikněte zde: http://www.abc.es/opinion/abci-oportunidad-para-putin-201801041329_noticia.html

António Martins Da Cruz, autor článku spolu s většinou dalších odborníků a pozorovatelů, nemá žádné reálné pochybnosti o identitě očekávaného vítěze voleb. Ten, kdo každého zajímá, je osobnost budoucího ministerského předsedy. Da Cruz vyzdvihuje tři možné kandidáty: Dmitrije Rogozina, vicepremiéra zodpovědného za zbrojní průmysl, Alexeje Kudrina, prominentního liberálního politika a bývalého ministra financí během Putinovy a (do jeho rezignace v září 2011) Medveděvovy vlády ve funkci prezidenta, Denise Manturova, současného ministra obchodu a průmyslu Ruské federace.

Nový premiér by měl být politikem schopným zlepšit momentálně křehké vztahy mezi Ruskem a západem a vrátit je zpátky na žádoucí úroveň. Všichni tři uvedení kandidáti jsou podle autora přijatelní, v různé míře, pro západ a liberální opozici v Rusku a mají renomé profesionálů. Da Cruz vybírá z těchto tří jako nejpravděpodobnějšího kandidáta Rogozina, s tím, že Kudrin a Manturov mají velkou šanci zaujmout pozice v nové vládě pod jeho vedením.

Zdroj: Abc.es

Kontakty:

AntC3nio Martins Da Cruz, ABC Madrid, Calle Juan Ignacio Luca de Tena street no. 7, E-mail: opinion@abc.es, Tel.: +34-902 334 556

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Španělsko-Rusko-Putin-média-Abc.es

Category

Politics, Religion Unions and Welfare Issues
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.