Společnosti Stream TV a BOE budou spolupracovat při zavádění technologie 3D bez brýlí s vysokým rozlišením na světový trh

Stream TV ushers in a new era of Glasses-Free 3D, taking full advantage of hi-res panels to create the world’s most immersive viewing experiences for movies, TV, videogames, live sports and more. @UltraD3 #8K #8KTV #CES18 (PRNewsfoto/Stream TV Networks, Inc.)

Stream TV ushers in a new era of Glasses-Free 3D, taking full advantage of hi-res panels to create the world’s most immersive viewing experiences for movies, TV, videogames, live sports and more. @UltraD3 #8K #8KTV #CES18 (PRNewsfoto/Stream TV Networks, Inc.)

Filadelfie (USA) 10. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnosti Stream TV Networks, Inc. a BOE Technology Group Co., Ltd. s potěšením oznamují svou společnou spolupráci s cílem kombinovat panely BOE s vysokým rozlišením a oceněnou technologii 3D bez brýlí (@UltraD3) společnosti Stream TV. S velikostí panelů v rozmezí od mobilních telefonů až po PC monitory a velké obrazovky projekt umožní vývoj zařízení v celém odvětví spotřební elektroniky.

"Televizory a monitory 4K jsou nyní zastaralé, když přišly panely 8K," řekl Mathu Rajan, generální ředitel společnosti Stream TV. "Práce s panely s vysokým rozlišením od partnerů, jako je BOE, nám umožňuje získat na globálním trhu významný vliv."

Řešení Ultra-D společnosti Stream TV, které je veřejně považováno za nejlepší 3D technologii bez brýlí na světě, využívá pokročilou optiku a výkonné vykreslovací algoritmy, které vytvářejí úhel pohledu 140 stupňů, který každému v místnosti dává ostré, jasné, živé a nastavitelné 3D zážitky bez nutnosti použití brýlí.

"Lidské oko nerozezná na ploché obrazovce 2D rozdíl mezi 4K a 8K," dodal pan Rajan. "Bez použití třetí plochy v podstatě všechny tyto pixely vyhazujeme. Tyto nadrámcové pixely využíváme pro zobrazení a hloubku, abychom vytvořili ohromující zážitek, který přináší výrobcům zařízení a jejich zákazníkům skutečnou hodnotu."

Prvním výsledkem spolupráce mezi společnostmi Stream TV a BOE je displej 8K Lite bez brýlí Ultra-3D, který bude k dispozici pouze na objednávku pro soukromé prohlížení ve stánku Stream TV na výstavě Consumer Electronics Show @CES #CES2018), v Kongresovém centru v Las Vegas, v centrální hale # 10939. Pro více informací kontaktujte press@Ultra-D.com.

O SPOLEČNOSTI STREAM TV NETWORKS, INC:

Stream TV je technologická společnost se sídlem ve Filadelfii. Její průlomová technologie Ultra-D je jediným patentovaným 3D řešením bez brýlí, které nabízí jak ohromující vizuální zobrazení, tak konverzi obsahu z jakéhokoli zdroje 2D nebo 3D. www.Ultra-D.com

O SPOLEČNOSTI BOE:

BOE je průkopníkem inovace a vývoje technologií TFT-LCD a věnuje se tak urychlení vývoje nových zobrazovacích zařízení, jako jsou flexibilní displeje a rozšířená a virtuální realita. Společnost BOE usiluje o vytvoření lehkých, tenkých, úsporných a ekologických výrobků s vysokým barevným rozlišením, vysokým rozlišením obrazu a širokým úhlem pohledu. Neustále zlepšuje vizuální zážitek pro mobilní telefony, tablety, notebooky, monitory, televizory a další zařízení. http://www.boe.com/en/index/pei.html

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/626823/Stream_TV_Networks.jpg

Kontakt: Stream TV kontakt pro média: Kris Ellenberg, M +1 (310) 430-1772, press@Ultra-D.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-elektronika-firmy-Stream TV Networks, Inc.

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.