Společnost Hisense přináší na veletrh CES 2018 neuvěřitelné

Na tiskové konferenci byly představeny televize Hisense U7 ULED, televizor speciální edice pro Světový pohár a televize Hisense U9 ULED v limitované edici pro Světový pohár (PRNewsfoto/Hisense)

Na tiskové konferenci byly představeny televize Hisense U7 ULED, televizor speciální edice pro Světový pohár a televize Hisense U9 ULED v limitované edici pro Světový pohár (PRNewsfoto/Hisense)

Las Vegas 10. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Hisense, globální lídr v oblasti technologií, dnes na veletrhu Consumer Electronics Show v Las Vegas v Nevadě představila svou globální vizi značky pro rok 2018. V tomto roce bude společnost Hisense pokračovat v expanzi tím, že poskytne neuvěřitelné zážitky v širokém sortimentu domácích spotřebičů a produktové řady spotřební elektroniky, dalším rozvojem intuitivního uživatelské rozhraní a uzavřením významných partnerství s velkými značkami před fotbalovým šampionátem FIFA World CupTM 2018.

Společnost Hisense vloni zaznamenala jeden z nejúspěšnějších roků v historii společnosti, zdůrazněný rozsáhlou expanzí produktů, špičkovou inovací zejména v oblasti laserové televize. Společnost Hisense uvedla na americký trh svůj 100palcový laserový chytrý televizor Hisense 4K Ultra HD. Od veletrhu CES v roce 2014 společnost Hisense nadále vyvíjí nové modely laserových televizorů: od třídy 1080p 100" až po třídu 4K s úhlopříčkou 100 palců, od 100palcového televizoru dual color po menší rozměry 88" 4K a 80" 4K, a bude následovat mnoho dalších. Tato rychlost zavádění nových produktů ukazuje sílu společnosti a její postavení v oboru. „Věříme, že v příštích třech letech bude laserová televize nejrychleji se rozvíjející kategorií v segmentu televizí s velkou obrazovkou a že společnost Hisense bude mít velmi dobré postavení," řekl prezident společnosti Hisense Group pan Liu Hongxin.

V roce 2018 bude společnost Hisense oslavovat Světový pohár FIFA 2018 jako oficiální televizní sponzor jedné z největších sportovních událostí na světě. Světový pohár sledovaný oddanými a vášnivými fanoušky po celém světě přiláká každé čtyři roky miliardy diváků. Proto byly na tiskové konferenci představeny televize Hisense U7 ULED, televizor speciální edice pro Světový pohár a televize Hisense U9 ULED v limitované edici pro Světový pohár. Společnost Hisense bude aktivně integrovat svou zobrazovací technologii a produkt přímo pro potřeby turnaje s cílem dát lidem po celém světě nejlepší možné televizní fotbalové zážitky.

Fotbalové zážitky umožněné společností Hisense budou také obohaceny díky exkluzivní aplikaci pro Světový pohár, kterou je rozbočovač dynamického obsahu všeho fotbalového, co bude k dispozici ve vybraných regionech celého světa. V USA bude touto aplikací edice FOX Sports GO: 2018 FIFA World CupTM, která bude k dispozici výhradně jako předinstalovaná na nových inteligentních televizích společnosti Hisense.

Kromě toho, že společnost Hisense bude nabízet zákazníkům na svých produktech exkluzivní a HDR obsah fotbalového šampionátu, bude na zámořských trzích vést své kreativní kampaně FIFA World CupTM a se společností Lagardere Sports, přední světovou sportovní marketingovou skupinou, poskytovat aktivity pro fanoušky v Rusku ve snaze propojit společnost Hisense s jejími spotřebiteli a fanoušky fotbalu po celém světě a oslavit největší fotbalový svátek na místě, online a před obrazovkami televizorů Hisense pro nezapomenutelný zážitek fanoušků. Společnost Hisense zahájí integrovanou marketingovou komunikační kampaň zahrnující nadprůměrné fotbalové talenty představené TVC, prodejní místa, digitální obsah a angažovanost v sociálních médiích s cílem silně propojit společnost Hisense a její produkty s miliardami osob z celého světa, které budou sledovat fotbalový šampionát World CupTM 2018.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/626212/Hisense.jpg

KONTAKT: Paní Katie Wang, +86-532-8087-8341, wangkaidi@hisense.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-elektronika-Hisense

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.