Průtokové analyzátory plynů Fluke Biomedical VT650 a VT900 nabízejí nejvyšší přesnost na trhu

Analyzátory VT650 a VT900 nabízejí nejvyšší přesnost a spolehlivost na trhu testování průtoku plynů a respiračních lékařských zařízení (PRNewsfoto/Fluke Biomedical)

Analyzátory VT650 a VT900 nabízejí nejvyšší přesnost a spolehlivost na trhu testování průtoku plynů a respiračních lékařských zařízení (PRNewsfoto/Fluke Biomedical)

Everett (Washington) 10. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Nové analyzátory zaručují snadné použití a spolehlivost při měření pro všechny typy ventilátorů, průtokoměrů, manometrů, anestetických přístrojů a dalších zařízení

Společnost Fluke Biomedical představila průtokové analyzátory plynu VT650 a VT900, které zahrnují jednokanálovou funkčnost průtoku vzduchu v plném rozsahu, jež usnadňuje testování. Analyzátory VT650 a VT900 nabízejí nejvyšší přesnost a spolehlivost na trhu testování průtoku plynů a respiračních lékařských zařízení včetně všech typů ventilátorů, průtokoměrů, tlakoměrů a anestetických a dalších strojů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/625838/Fluke_Biotechnology_VT650_and_VT900.jpg

Analyzátor VT650 je vybaven kanálem s průtokem vzduchu v plném rozsahu o objemu ± 300 litrů za minutu (lpm) s vestavěným měřením kyslíku, teploty a vlhkosti. Byl navržen a testován podle světově známých kalibračních specifikací Molbloc-L, zajišťuje sledovatelnost podle globálních regulačních standardů a je ideální pro testování ventilátorů základní potřeby a průtoku plynu.

Analyzátor VT900 má veškeré jednoduché ovládání a funkce analyzátoru VT650 a dodatečně externí spouštěč TTL a speciální otvory pro velmi nízký průtok a extrémně nízký tlak k zajištění vysoké přesnost při klíčovém testování s malým objemem a tlakem, např. anestetických přístrojů a průtokoměrů.

Díky analyzátorům VT650 a VT900 mohou biomedicínští technici:

- Ušetřit čas a vyvarovat se chyb s přizpůsobitelnými testovacími profily a záznamem dat pomocí vestavěné paměti.

- Vyvarovat se záměny a zajistit přesnost s jednokanálovou funkčností průtoku vzduchu v plném rozsahu.

- Zkrátit dobu testování pomocí vestavěných lineárních snímačů, které automaticky testují vlhkost, teplotu a kyslík a současně kompenzují atmosférický tlak a okolní podmínky.

- Snadno přenášet a skladovat lehká (3,6 lb / 1,6 kg) zařízení „vše v jednom" - bez dalších modulů pro různé testy.

- Mít rychlý přístup k možnostem menu, interpretovat výsledky a zobrazovat měření ze vzdálenosti až 1,8 metru s velkým a snadno čitelným sedmipalcovým barevným dotykovým displejem. Výsledky testů lze v reálném čase zobrazovat jako barevné grafy a jeho globální uživatelské rozhraní poskytuje jednoduchý provoz.

- Pracovat celý den s 8hodinovou výdrží dobíjecí baterie.

Velká vestavěná paměť analyzátorů umožňuje ukládat přizpůsobené testovací profily a testovat více zdravotnických zařízení jeden za druhým bez nutnosti přenosu dat mezi testy - data jsou jednoduše zaznamenána a uložena, což šetří čas. Po dokončení testování lze uložené údaje přenést přes port USB do počítače a výsledky testů nahrát do systémů CMMS pro snadné dokumentování a vytváření zpráv.

Více informací o analyzátorech Fluke Biomedical VT650 a VT900 naleznete na webových stránkách: www.flukebiomedical.com/gasflow.

O společnosti Fluke Biomedical

Důvěryhodná pro měření, která jsou důležitá .

Společnost Fluke Biomedical je přední světový poskytovatel zkušebních a měřicích zařízení a služeb pro zdravotnický průmysl. Snažíme se být nejlepší a poskytovat moderní řešení ke zlepšení kvality celosvětového zdraví. Sloužíme biomedicínským inženýrům, technikům zajišťujícím kvalitu, lékařským fyzikům, onkologům a profesionálům v oblasti radiační bezpečnosti a neustále rozšiřujeme naši nabídku řešení pro širokou řadu zdravotnických a bezpečnostních profesionálů. Další informace o společnosti Fluke Biomedical najdete na webových stránkách www.flukebiomedical.com.

Kontakt pro další informace:

Fluke Biomedical

Paní Barbara Hanson

(425) 446-6854

barbara1.hanson@flukebiomedical.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/179432/fluke_biomedical_logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-zdraví-stroje-Fluke Biomedical

Category

Health, medical treatment, pharmaceuticals
Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.