Průlomový optický kanál pro komunikaci bude obsahovat také mobilní rozšířenou realitu

ARON Logo (PRNewsfoto/SureFire)

ARON Logo (PRNewsfoto/SureFire)

Fountain Valley (Kalifornie) 9. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Lídr v oblasti osvětlovací technologie společnost SureFire představí na veletrhu CES 2018 alternativu k mobilním připojením

Průkopník v oblasti osvětlovací technologie společnost SureFire oznámila, že na trh vstupuje její technologie ARON, průlomová technologie v oblasti optické komunikace připravená rozšířit možnosti našich smartphonů a změnit způsob interakce se světem kolem nás.

ARON — což znamená optické vysílání rozšířené reality a jedná se o zcela nový komunikační kanál. Pracuje bez podpory internetu nebo mobilních sítí a využívá vlny infračerveného světla k vytvoření nezávislého, optického komunikačního kanálu s neobvyklou silou, flexibilitou a svobodou.

Společnost SureFire tento týden představí svou průlomovou technologii na veletrhu spotřební elektroniky (CES) 2018 v Las Vegas.

"Už roky je naší snahou přinést zákazníkům optickou komunikaci ve volném prostoru," uvedl Narkis Shatz, Ph.D., vedoucí programu společnosti SureFire a jeden z vynálezců technologie ARON. "ARON je první technologie s potřebnými schopnostmi."

ARON je alternativa i doplněk k vlnám rádiové frekvence, které dnes používají inteligentní telefony a mobilní zařízení na celém světě. ARON přenáší data prostřednictvím patentované kombinace optických majáků a signálů.

- Dokáže zasílat a přijímat digitální informace v jakékoliv podobě - včetně videí s vysokým rozlišením.

- Je rychlý, bezpečný a soukromý.

- Je 300 násobně energeticky úspornější než WiFi a dokáže fungovat také na bázi solární energie.

- Můžete jej využít ve smartphonu nebo v automobilu, jeho instalace a využívání je velmi jednoduché.

- Funguje na komunikačních platformách, které vůbec nejsou regulované.

- S téměř neomezenou kapacitou pro integraci a personalizaci obohacuje zážitek z rozšířené reality jako žádná jiná stávající mobilní technologie.

Technologie ARON je postavena na vědeckém základě, který Alexander Graham Bell vyhlásil za svůj největší vynález - na fotofonu. Společnost SureFire rozvinula a optimalizovala svůj koncept v průběhu posledních tří let, stanovila standardy pro rozsah, údaje a dosáhla miniaturizace, jakou nikdo v oblasti volného prostoru a spotřebitelské optické komunikace dosud neviděl.

Společnost ARON skutečně zpřístupňuje tuto vizionářskou technologii spotřebitelům, podnikům a vládám poprvé, čímž dává nový význam myšlence mobilní konektivity.

"Když Dr. John Matthews založil SureFire, vytvořil dědictví špičkové kvality, stejně jako i závazek k pokročilým technologiím," uvedl Joel Smith, ředitel divize administrativy společnosti SureFire. "Díky jeho předvídavosti a vizi jsme dokázali vyvinout ARON a nyní můžeme s nadšením zkoumat způsoby jeho využití, které pomohou našim spotřebitelům."

Více informací naleznete na webových stránkách aron.surefire.com.

O společnosti SureFire

Společnost SureFire, LLC, která sídlí v kalifornském údolí Fountain Valley, je předním výrobcem vysoce výkonných světelných baterií, svítidel umístněných na zbraních a dalších taktických zařízeních pro ty, kteří pracují v obraně nebo pro kohokoliv, kdo očekává nejvyšší kvalitu, inovaci a výkon. Osvětlovací nástroje společnosti SureFire jsou používány speciálnímu týmy SWAT a elitními speciálními jednotkami častěji než nástroje jakékoli jiné značky. Společnost SureFire vlastní certifikát ISO 9001:2000.

Kontakt pro média:

Jonathan Mudd

strat-igence, Inc.

aron@strat-igence.com

(202) 286-3240

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/625427/ARON_logo_Logo.jpg

Video - https://mma.prnewswire.com/media/625438/ARON_CES.mp4

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-komunikace-elektronika-firmy-SureFire

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.