Vyjádření společnosti GOMG Holdings Ltd k prodeji menšinového podílu v rafinerii ve městě Ballsh společnosti Delvina Investment Partners Ltd vlastníky Sargeant & Abu Naba'a

Ballsh (Albánie) 30. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Vlastníci společnosti GOMG Holdings Ltd, Sargeant a Abu Naba'a s radostí oznamují konečné uzavření smlouvy o prodeji menšinového podílu v naftové rafinerii (IRTC) ve městě Ballsh v Albánii svým místním albánským partnerům, čímž ukončili proces započatý před červnem roku 2017. Předcházející majitelé přivedli rafinerii k bankrotu a pánové Sargeant a Abu Naba'a se aktivně podíleli na opětovném obnovení její činnosti, aby se 1200 albánských zaměstnanců mohlo v listopadu 2016 vrátit zpět do práce. Od května 2017 se pánům Sargeantovi a Abu Naba'a ve spolupráci s Ministerstvem energetiky a průmyslu a společností Bankers Petroleum podařilo dosáhnout plné kapacity výroby a od té doby byla prakticky veškerá nafta vyprodukovaná v Albánii zpracovaná v rafinerii Ballsh. Od tohoto momentu a podpisu závazného memoranda o porozumění o prodeji svých podílů se pánové Sargeant a Abu Naba'a nepodíleli na žádných rozhodnutích IRTC nebo správní rady a řízení každodenního provozu převzali albánští partneři. Odkoupení nyní plně sladilo vlastnictví s řízením provozu rafinerie Ballsh. Pan Sargeant a pan Abu Naba'a s lítostí přijímají zprávy o některých současných potížích ve společnosti Ballsh, ale jejich účast na řízení podniku už dávno skončila. Pan Sargeant a pan Abu Naba'a však zůstávají optimističtí v souvislosti s potenciálem albánského uhlovodíkového průmyslu a budou nadále v zemi hledat příležitosti, které by umožnily využití jejich bohatých zkušeností ve prospěch Albánie.

Harry Sargeant III:

Harry Sargeant III je renomovaný generální ředitel globální energetické a přepravní společnosti se sídlem na Floridě v USA. V minulosti byl důstojníkem a stíhacím pilotem u amerického námořního sboru a dnes vede soukromý globální podnik sestávající z leteckých společností, naftových rafinerií, naftových obchodních společností, podniků na vývoj alternativních paliv a přepravu nafty a asfaltu. Po ukončení aktivní služby v americkém námořním sboru v roce 1987 s hodností majora se Sargeant připojil ke společnosti Delta Air Lines jako pilot a následně opustil společnost Delta, aby vedl malou přepravní společnost, která se do roku 2008 vypracovala na globální firmu. Sargeant založil také společnost IOTC, která odvážně dodávala letecké palivo americkým vojákům v Iráku přes Jordánsko, když ostatní dodavatelé v této roli selhávali. Sargeant se úspěšně ujal tohoto náročného a komplexního odvětví podnikání a americká vláda shodně tvrdí, že jeho společnost vynikajícím způsobem zvládla svou práci při zásobování americké armády navzdory neustálým útokům nepřátelských sil na konvoje s palivem Sargeanta. Sargeant je respektovaným americkým obchodníkem, který také působil v politice jako představitel Republikánské strany ve svém domovském státě Florida. Mnozí členové americké vlády k němu chovají hlubokou úctu, včetně mnohých republikánských zástupců v Kongresu, v Bílém domě a v řadách obchodních lídrů v USA a ve světě.

KONTAKT:

Patrick Dorton

patrickdorton@rational360.com

202-549-7670

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Albánie-chemie-nafta-firmy-GOMG Holdings Ltd

Category

Chemical, pharmaceutical and cosmetic industry

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.