Společnost eBaoTech oznámila globální uvedení platformy eBaoCloud InsureMO

eBaoCloud InsureMO: An Open API Platform (PRNewsfoto/eBaoTech)

eBaoCloud InsureMO: An Open API Platform (PRNewsfoto/eBaoTech)

Šanghaj 23. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost eBaoTech Corporation, globální přední poskytovatel digitálních pojistných řešení, oznámila globální uvedení své platformy eBaoCloud® InsureMO™ nebo Prostřednickou pojišťovací kancelář po úspěšných zavedeních v Číně a dalších trzích v Asii a Tichomoří.

Platforma eBaoCloud® InsureMO™ poskytuje otevřenou platformu API rychlé inovace a hluboké konektivity, umožňující fungování všech stran v ekosystému digitálního pojištění a propojení četných kanálů a obchodních scénářů s různými tradičními jádrovými systémy pojišťoven. Mezi její hlavní funkce patří:

• Nejflexibilnější server produktů a mikroslužeb pro prodej pojištění, služeb a pojistná plnění: Na základě dlouholetých zkušeností se systémem pojišťovacích jádrové systémů ve 40 zemích eBaoCloud InsureMO zahrnuje a bude dále rozšiřovat a vylepšovat základní API pro pojišťovací ekosystém, což umožní vyšší rychlost a úspory v nadcházející digitální éře

• Umožňuje podporu všech hlavních pojišťovacích produktů a sdružování: Od tradičního životního, všeobecného a zdravotního pojištění až po kontextové nebo upravené mikro nebo dokonce nanopojistné produkty, které jsou k dispozici pro rychlou úpravu a sdružování v každém „rozsahu", které nebylo možné provést

• Cloudově nativní a založená na mikroslužbách: Zcela přepracovaná na základě čistě internetového a cloudového řešení, aby byla zajištěna flexibilita úrovně internetových společností světové třídy, která zvládne obrovský objem, různorodost a rychlost

• Platforma jako služba (PaaS): Jak veřejná, tak i soukromá cloudová nabídka, se silnou podporou vývojářů a řízením přístupu a umožněním přístupu k úschovně eBaoCloud a plynulou integrací do tradičních jádrových systémů

Od svého prvního uvedení na trh v roce 2015 v Číně a poté na několika pilotních trzích v Asii a Tichomoří zaznamenala platforma eBaoCloud InsureMO velkou popularitu mezi všemi klíčovými zainteresovanými subjekty ekosystému digitálního pojištění. Platformu eBao Cloud využívá přibližně 100 nájemníků a prodává se zde více než 1 000 pojistných produktů. Tito nájemci zahrnují přední pojišťovny, vedoucí nezávislé makléře s více než 20 tisíci životních pojišťovacích agentů, přední společnosti zabývající se prodejem automobilů s více než 2 miliony prodaných pojištění ročně, přední internetové portály a elektronické obchody a přední začínající podniky z oblasti InsurTech. S těmito počátečními úspěchy nyní platforma eBaoTech učinila další krok k učinění eBaoCloud InsureMO celosvětovou digitální pojišťovnou.

Woody Mo, generální ředitel společnosti eBaoTech Corporation, dodal: „Digitální pojištění je propojené pojištění. Tradiční způsob přijímání technologií pojišťovnami je příliš pomalý a příliš nákladný. Platforma eBaoCloud InsureMO poskytuje akcelerátor, který se pohybuje v digitálním světě téměř v reálném čase a současně podporuje postupnější přeměnu jádrového systému. Hledáme partnerství po celém světě, aby pojišťovna eBaoCloud InsureMO v této spolupráci uvedla propojené pojištění a inkluzivní pojištění do praxe. S InsureMO můžete pojistit více!

Pro více informací o pojišťovací kanceláři InsureMO kontaktujte naše lokální kanceláře https://www.ebaotech.com/contact-us/worldwide-offices nebo pište na e-mail info@ebaotech.com.

O platformě eBao Cloud

Cloud je rodina produktů PaaS a SaaS založených na 4G pojistných technologiích (na základě cloudových a mikroservisních služeb). eBao Cloud je přístupová a propojující platforma pro pojišťovny, tradiční kanály, nové afinitní partnery a společnosti FinTech. Platforma eBao Cloud umožňuje spouštění produktů téměř v reálném čase, včetně procesu prodeje, plnění, služeb a potvrzení, nároků, plateb a dalších.

O společnosti eBaoTech Corporation

Posláním společnosti eBaoTech je „usnadnit pojištění". Od svého založení v roce 2000 a průkopnického zavedení technologie pojištění 3G nebo jádrového pojistného systému založeného na Javě je platforma eBaoTech opět přední silou při přechodu na 4G pojišťovací techniku, která je založena na cloudových službách a na mikroslužbách. Dva směry podnikání společnosti eBaoTech jsou: eBao Cloud a eBao Software. eBao Cloud je platforma Open API, která poskytuje pojišťovnám, tradičním kanálům, partnerským partnerům a firmám FinTech skutečné možnosti propojení a přístupu. Software eBao zahrnuje převážně základní sady systémů pro životní, všeobecné a zdravotní pojišťovny, jakož i zajišťovny. Více informací naleznete na webových stránkách www.ebaotech.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/622480/eBaoCloud.jpg

KONTAKT: Fiona Zhang, +86-21-6140-7777-3003, Fiona.zhang@ebaotech.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-komunikace-pojišťovny-eBaoTech

Category

PC, Internet, telecommunications, post service
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.