Meziroční dodávky modulů společnosti JA Solar do Indie dosáhly v roce 2017 výkonu 1 GW

Peking 23. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. („JA Solar"), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních produktů, dnes oznámila, že meziroční dodávky modulů společnosti do Indie v roce 2017 dosáhly kapacity 1 GW. Jako druhý největší výrobce solární energie s 10% podílem na trhu v Indii se společnost JA Solar stala v posledních dvou letech nejrychleji rostoucí společností působící v oblasti solární energie v zemi.

Moduly o celkové kapacitě 1 GW zaslané do Indie představují kapacitu výroby elektřiny přibližně 1,7 miliardy kWh, což může snížit emise uhlíku o 1,47 milionu tun ročně. To také znamenalo klíčový mezník v podpoře rozvoje nové energie v zemi. Od svého prvního odeslání modulu do Indie v roce 2011 se společnost JA Solar rychle rozvinula v regionu tím, že vytvořila strategická partnerství s místními developery, společnostmi EPC, nezávislými výrobci energie a dalšími důležitými partnery. Společnost se domnívá, že vynikající kvalita a vysoká spolehlivost jejích modulů spolu se silnou finanční situací a širokou globální prodejní a servisní sítí i nadále povzbuzují akceptování trhu a získávají vynikající pověst mezi zákazníky.

Společnost JA Solar dosahuje této kvality využitím svých pokročilých výrobních linek a rozsáhlých laboratoří výzkumu a vývoje. JA Solar je první společností na světě, která aplikuje technologie dvojitého tisku na všechny linky výroby článků. Společnost také dosáhla 100% hromadné výroby PID-rezistentních článků a dvojitého anti-PID 85 pro všechny moduly. Navíc její nejlepší komponenty ve své třídě umožňují jejím modulům splňovat testy dlouhodobé spolehlivosti a odolnosti vůči životnímu prostředí. Moduly JA Solar mají vynikající výkon v různých nepříznivých prostředích, která charakterizují indický trh.

„Indie se vyvíjí jako jeden z největších světových trhů fotovoltaických článků a společnost JA Solar je v dobrém postavení, aby i nadále získávala tržní podíl v regionu. Stále se soustředíme na další inovace ve fotovoltaické technologii, abychom ještě více zvýšili účinnost článků a modulů. Věříme, že nám to umožní, abychom i nadále poskytovali našim zákazníkům vysoce spolehlivé moduly a špičkové služby," řekl Baofang Jin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar.

Společnost JA Solar je předním světovým výrobcem křemíkových plátků, článků a modulů používaných v solárních fotovoltaických systémech. Do konce roku 2017 se očekává, že její výrobní kapacita pro každou z těchto kategorií dosáhne výkonu 3 GW, 6,5 GW a 7 GW. Společnost JA Solar byla založena v roce 2005 a její kumulované zásilky přesahují výkon 25 GW. Společnost podniká ve více než 100 zemích po celém světě.

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-energie-JA Solar Holdings

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.