Společnost GAC Motor vystaví na autosalonu NAIAS 2018 všechny výrobní řady a nová vozidla

GAC Motor’s first MPV GM8 (PRNewsfoto/GAC Motor)

GAC Motor’s first MPV GM8 (PRNewsfoto/GAC Motor)

Detroit 23. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost GAC Motor, rychle rostoucí výrobce automobilů v Číně, se již po čtvrté vrací na mezinárodní automobilovou výstavu severoamerického automobilového průmyslu (NAIAS) se všemi vyráběnými řadami a inovativními novými vozidly. Slavnostní zahájení je naplánováno na 15. ledna 2018 v 13:35 hod v hale B v Cobo centru v Detroitu.

Společnost GAC Motor bude debutovat se svým špičkovým vlajkovým modelem MPV, který představuje nejvyšší úroveň nezávislých možností výzkumu a vývoje. Jedná se o sedan nové série s elektrickým konceptem, který se zaměřuje na mladou generaci na americkém trhu.

„Máme tu čest, že můžeme předvést nové modely zákazníkům z USA opět na velkém veletrhu, který svádí dohromady největší světové výrobce automobilů," řekl prezident společnosti GAC Motor pan Yu Jun.

„USA mají jeden z nejvyspělejších automobilových průmyslů na světě, jejich spotřebitelé dosáhli společného konsensu o základních atributech automobilů. Vstup na americký trh je pro společnost GAC Motor nezbytným krokem k tomu, abychom přinesli světovým spotřebitelům prvotřídní automobily, které odpovídají jejich potřebám."

Společnost GAC Motor prodala od ledna do listopadu roku 2017 více než 460 000 vozů, což představuje meziroční nárůst o 38,9 procent, přičemž ve 14 zemích vytvořila prodejní a servisní sítě podporované špičkovými světovými dodavateli, které pokrývají Blízký východ, jihovýchodní Asii, východní Evropu, Afriku a Severní Ameriku.

„Díky zdůraznění nezávislého a inovačního výzkumu, dodržování nejvyšších mezinárodních norem v oblasti kvality výrobků a vytváření systémů výroby automobilů světové úrovně se snažíme stát se světovou značkou založenou na vysoce rozvinuté výrobě, výzkumu a vývoji a marketingových schopnostech," poznamenal pan Yu.

O společnosti GAC Motor

Společnost GAC Motor, založená v roce 2008, je dceřinou společností společnosti GAC Group, která vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní vozidla, motory, komponenty a příslušenství pro automobily a v roce 2016 dosáhla meziročního růstu o 96 %, který je nejvyšší mezi všemi čínskými značkami v odpovídajícím období. Společnost GAC Motor nyní po dobu pěti po sobě jdoucích let dosahuje podle údajů čínského výzkumu kvality J.D. Power Asia Pacific 2017 (IQS) nejvyšší hodnoty mezi všemi čínskými značkami. Cílem společnosti je vytvořit do roku 2017 výrobní kapacitu 500 000 vozidel a do roku 2020 1 000 000 vozidel.

Více informací naleznete na:

Facebook: https://www.facebook.com/GACMotor

Instagram: https://www.instagram.com/gac_motor

Twitter: https://www.twitter.com/gac_motor

Kontakt pro média:

Paní Sukie Wong

+86-186-8058-2829

GACMotor@126.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/622500/GAC_MPV_GM8.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/622498/GAC_SUV_GS8.jpg ]

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/622501/GAC_GA8.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/622499/GAC_Fortune_Forum.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-automoto-GAC Motor

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

GA8 sedan, GS8 SUV and GM8 MPV, serve the Fortune Forum (PRNewsfoto/GAC Motor)

GAC Motor’s elite sedan GA8 (PRNewsfoto/GAC Motor)

GAC Motor’s flagship model 7-seat SUV GS8 (PRNewsfoto/GAC Motor)

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.