Společnost Nuctech zakládá v Nizozemsku novou pobočku, která vytvoří globální inovační centrum

ROTTERDAM (Nizozemí) 23. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Nuctech, přední světový dodavatel bezpečnostních produktů a řešení, nedávno uspořádala v Rotterdamu v Nizozemsku slavnost, na které oznámila svou nově otevřenou pobočku, která se stane globálním inovačním centrem. „Doufáme, že budeme více komunikovat s našimi mezinárodními kolegy, učiníme v tomto odvětví pokrok a podpoříme implementaci a rozvoj iniciativy Pásu a cesty," uvedl Chen Zhiqiang, prezident společnosti Nuctech.

Na slavnostním otevření se objevila řada nejnovějších produktů a služeb a zúčastnilo se jí více než 100 zástupců z Nizozemska a dalších evropských zemí. Během akce se vyměnily náměty v oblasti aplikací nejmodernějších technologií, jako je AI a velká data, stejně jako změny, které by mohly přispět k vývoji tohoto průmyslu.

„Naši zákazníci v Evropě sdílejí se společností Nuctech stejnou hodnotu, že věda a technologie bude podporovat sociální rozvoj. Věříme, že řemeslný duch může produkovat výrobky vyšší kvality a také nám dává možnost prosazovat inovace. Proto je naše nová pobočka v Nizozemsku odhodlána vytvářet platformy pro inovace v oblasti technologií, mezinárodního marketingu a poprodejního servisu, abychom poskytli lepší služby našim zákazníkům na celém světě." Pan Chen Zhiqiang uvedl: „Doufáme, že vybudujeme otevřený mechanismus vzájemného učení a vzájemného prospěchu s našimi evropskými zákazníky, institucemi, univerzitami a podniky a vytvoříme společně lepší a bezpečnější svět."

Starosta Rotterdamu přivítal novou pobočku společnosti Nuctech v Nizozemsku. Na slavnostním ceremoniálu uvedl, že je svět nebezpečnější a společnosti jako Nuctech by tyto problémy dobře vyřešily technologickými inovacemi a přispěly k budování bezpečnější společnosti.

O společnosti:

Společnost Nuctech, která byla založena v roce 1997, vyvinula více než 200 typů bezpečnostních produktů, včetně systému inspekce nákladu/vozidel, systému inspekce balíků/zavazadel, systému kontroly lidského těla, výbušnin a detektorů narkotik, systému kontroly kapalin, monitorů radioaktivních materiálů atd. Společnost Nuctech si vyhrazuje všechna práva duševního vlastnictví svých základních technologií v oblasti výpočetní tomografie (CT), zobrazování rentgenových záření, detekce stop výbušnin a drog a monitorování radioaktivních materiálů. V současné době má společnost Nuctech globální výrobní kapacity a výrobní základny v Číně, Evropě a Latinské Americe, které poskytují pokročilé technologie, vynikající produkty a integrované řešení zákazníkům z více než 150 zemí a oblastí světa.

KONTAKT: Lingnan Lu, +86-138-1162-1082; Wei Cheng, +86-138-1071-2545

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Nizozemsko-stroje-elektronika-Nuctech

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons
PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.