Byl zahájen 2. mezinárodní veletrh inovací nábytku (Chengdu): první výstava internetu věcí v nábytkářském průmyslu

2. mezinárodní veletrh inovací nábytku (Chengdu) byl zahájen (PRNewsfoto/International Furniture Innovat)

2. mezinárodní veletrh inovací nábytku (Chengdu) byl zahájen (PRNewsfoto/International Furniture Innovat)

Chengdu (Čína) 6. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

2. mezinárodní veletrh inovací nábytku (Chengdu) („IFIF") byl zahájen 25. listopadu v Průmyslovém parku nábytku v Chengdu. Tato akce se ujala vedení v propagaci inovativních technologií a konceptů pro nábytkářský průmysl včetně marketingové platformy Cloud City, která vytvořila model inovačního veletrhu internetu věcí (IoT)

Veletrh IFIF, spoluorganizovaný Investiční propagační kanceláří provincie Sichuan, Federací průmyslu a obchodu provincie Sichuan, Kantonským úřadem lidové vlády provincie Sichuan a Čínskou obchodní komorou pro nábytek a dekorace, se konala od 25. listopadu do 29. listopadu. Akce, která shromáždila více než 2 000 vystavovatelů z celého světa, byla přehlídkou různých demonstrací, propagací, fór a přednášek, které se konaly v šesti pavilonech. Přehlídka přilákala také kupující dostupnými cenami vystavených výrobků. Provoz a obrat v první den překročily počty jakýchkoli dnů prvního ročníku.

2. veletrh IFIF kromě toho, že sloužil jako místo propagace nábytku a dekorativních výrobků vystavovatelů, se ukázal jako místo pro další technologické inovace, což vedlo k novému okruhu chytrých změn na trhu nábytku. Zhai Dongliang, předseda klubu inovačního veletrhu a ředitel skupiny Heungkong Group, řekl, že veletrh konaný každý druhý rok má za cíl vybudovat mezinárodní výstavní a obchodní platformu pro nábytkářský průmysl a vytvořit stálou výstavu nábytku na profesionální úrovni, konanou v Průmyslovém nábytkářském parku v Chengdu. „2. veletrh IFIF by se měl jako událost zaměřená na inovace ujmout vedení v oblasti zavádění mobilních webových technologií, koncepce Cloud City, integrace online a offline platforem a technologie IoT a zároveň podporovat obchodní platformu speciálně pro originální designy. Výsledek těchto transformačních akcí umožní novým a nejmodernějším technologiím a koncepcím prospět průmyslu i mnoha obchodníkům a rodinám."

Systém Cloud City byl formálně zahájen během 2. veletrhu IFIF. Vystavované produkty byly současně prezentovány na platformě Cloud City v konfiguraci, která napodobovala uspořádání výstavních hal, čímž zajistila bezproblémovou integraci prezentace produktů jak online, tak i offline. Široká škála funkcí, včetně unikátních kódů produktů pro všechny dodavatele, stejně jako nákupy založené na QR kódech, umožnily kromě propagačních událostí, reklamy, sledovatelnosti a cross marketingu, synchronizaci online a offline zobrazení produktů, stejně jako synergii mezi online a offline zdroji.

Zhang Chuanxi, čestný předseda veletrhu IFIF a výkonný prezident Čínské obchodní komory pro nábytek a ozdoby, ve svém projevu uvedl, že 2. veletrh IFIF vytváří nový „ekosystém nábytku IoT" a očekává se, že změní oblast, kterou je čínský nábytkářský průmysl. Lu Qifeng, generální tajemník veletrhu IFIF a zástupce generálního ředitele společnosti Heungkong Group, řekl: „S příchodem éry IoT do nábytkářského průmyslu budeme urychlovat transformaci tohoto průmyslu technologickými inovacemi, které otevírají dveře k novým a nebývalým příležitostem."

Veletrh získal rozsáhlou pozitivní zpětnou vazbu od čínských poboček a zástupců obchodních komor po celém světě. Daniel Miller, manažer Čínsko-britské obchodní rady pro jihozápadní Čínu, uvedl, že přijetí inovativních technologií na 2. veletrhu IFIF, včetně platformy Cloud City a pokročilého IoT, je dobrou zprávou pro společnosti mimo Čínu a pomůže britským institucím rychle vstoupit na čínský trh.

Veletrh by měl sloužit jako katalyzátor pro transformaci průmyslového nábytkářského parku v Chengdu, stejně jako pro další vývoj v celém odvětví a jeho řetězcích služeb. Chen Zhi, místopředseda okresní lidové vlády okresu Xindu, uvedl, že Chengdu Furniture Industrial Park se bude mnohem aktivněji zabývat komerčními a finančními aspekty tohoto odvětví. Tento park plánuje zřídit šest center činnosti, z nichž tři klíčové budou centrum kreativního návrhu a výzkumu, centrum pro nákup a zpracování surovin, jakož i centrum pro inteligentní výrobu a zpracování, v rámci snahy o podporu inovační transformace pomocí vícestupňové integrace.

Oficiální webové stránky mezinárodního veletrhu inovací nábytku (Chengdu): www.cdifif.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/611393/International_Furniture_Innovation_Fair_Chengdu.jpg

KONTAKT: Fang Yanhua, +86-137-6075-8692, fangyanhua@heungkong.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-obchod-byty-dřevo-International Furniture Innovation Fair

Category

Construction, building materials, real estate
Textile, clothing, glass, porcelain, jewellery, paper, wood
Retail chains and goods distribution

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.