První program a hned ve výši půl miliardy. Česká společnost CEE Real Estate si razí cestu na dluhopisový trh

Česká společnost CEE Real Estate vstupuje na dluhopisový trh s programem ve výši půl miliardy Kč

Česká společnost CEE Real Estate vstupuje na dluhopisový trh s programem ve výši půl miliardy Kč

Praha 6. prosince (PROTEXT)

Česká společnost CEE Real Estate vstupuje na dluhopisový trh s programem ve výši půl miliardy Kč. Bude těžit z dlouholetých zkušeností a úspěchu české investiční skupiny Comfort Finance Group CFG, které se podařilo během necelých dvou let zvýšit aktiva ze 7,7 na 117 mil. Kč. Předmětem aktuální emise jsou pětileté dluhopisy s výnosem šest procent p. a.

Pětileté dluhopisy jsou emitovány se čtvrtletním kupónem a disponují možností odprodeje či převodu. Účelem této emise bude rozšíření hlavních činností CEE Real Estate, kterými jsou rychlý výkup nemovitostí pod tržní cenou a následný pronájem nebo prodej za tržní ceny a dlouhodobé investice do výnosových nemovitostí. CEE Real Estate je nově založená společnost, která naváže na činnost CFG Real Estate (součást investiční skupiny Comfort Finance Group CFG).

"Finance z emise dluhopisů nám poskytnou možnost rychle reagovat na výhodné nabídky na trhu. Je zde mnoho nemovitostí s právní vadou nebo takových, kde majitel preferuje okamžitý prodej. Právě tam je prostor nalézt výrazné slevy oproti tržním cenám, které jsou dosažitelné obvyklým prodejním procesem," říká vlastník a jednatel společnosti Martin Cimala.

"Trh s exekucemi nemovitostí a jejich výkupem je velice atraktivní, ale mnoho lidí si neuvědomuje komplexitu právní problematiky a nutnost správného ocenění jednotlivých nemovitostních obchodů. Obojí klade důraz na silné zázemí a vyžaduje obrovské množství práce a zkoumání každého detailu. Proto jsem rád, že mám za sebou tým velice zkušených lidí, kteří dokáží vše rychle zanalyzovat a urychlit procesy na nutné minimum," dodává Martin Cimala.

O společnosti CEE Real Estate

Společnost CEE Real Estate a.s. působí výhradně v oblasti realitního trhu na území České republiky. Specializuje se na rychlý výkup nemovitostí a investice do výnosových nemovitostí. CEE Real Estate navazuje na činnost CFG Real Estate, jež patří do investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.ceere.cz/.

Kontakt pro média:

Dominik Ježek, Havas PR Prague, +420 724 652 308, dominik.jezek@havaspr.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-reality-finance-CEE Real Estate

Category

Construction, building materials, real estate
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.