Společnost Absen představila nové produkty a získala tři světová ocenění

Londýn 5. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Absen nedávno zveřejnila zprávy o třech globálních cenách - ocenění WFX New Product Award, Top 5 produktů pro církve v Dallasu a ocenění Nejlepší výrobní produkt v roce 2017 v soutěži AV Awards v Londýně. Ocenění získala za nově uvedenou řadu A27 a displej M2.9.

Řada Acclaim A27 společnosti Absen

Během výstavy WFX Expo, která se konala minulý měsíc v Dallasu v Americe, získala společnost Absen cenu WFX New Product Award za nejlepší LED video displej (pro interiér). Letošní ročník se konal v konferenčním centru Kay Bailey Hutchinson. WFX je největší výstavou pro církevní trh a přitahuje vedoucí představitele církve, faráře, obchodní správce, organizátory bohoslužeb a hudební režiséry, technické ředitele a související zaměstnance.

Kromě toho byla řada Acclaim A27 společnosti Absen magazínem Church Production Magazine vybrána jako jeden z jejích 5 nejlepších produktů pro církve. V průběhu let se výstava WFX stala silnou platformou pro výrobce, kteří zde mohou představovat své nové produkty. Zaměstnanci a přispěvatelé časopisu procházeli výstavní plochu a hodnotili různé výrobky, aby si vybrali to, co může mít silný dopad na trh HOW (čestnost, otevřenost, ochota) v příštím roce.

Absen M2.9

Marketingový ředitel společnosti Absen Europe Selen Guler Arabaci a produktový ředitel Liam Winter na začátku minulého měsíce převzali na pódiu soutěže AV Awards v Londýně před zraky 1 200 odborníků z oboru ocenění za Nejlepší výrobní produkt v roce 2017 za svůj displej M2.9.

Pan Winter k tomuto uznání řekl: „Toto ocenění je uznáním nadšení společnosti Absen pro inovace a pevné odhodlání pomáhat zákazníkům pokračovat v plnění výzev na trhu živých událostí."

Společnost Absen byla založena v roce 2001 jako integrovaný poskytovatel služeb a výrobce v rámci optoelektronického průmyslu a osvědčila se jako skvělá a spolehlivá volba na různých trzích, včetně reklamních billboardů, sportovních stadionů, maloobchodních prodejen, jako součást pódií, profesionálních vysílacích studií a firemních instalací. Osm po sobě jdoucích let byla společnost Absen jmenována čínským vývozcem LED displejů číslo jedna. Dodávání do 7 dní bez vyžadování platební zálohy na různé standardní modely je svědectvím o jejím celosvětovém úspěchu.

Amanda Fu

Tel.: +86-136-3286-4229

E-mail: marketing@absen.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/600836/Absen.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Británie-elektronika-Absen

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.