Novinářská soutěž Praha turistická

Praha 21. listopadu (PROTEXT)

Píšete o Praze a jejím nejbližším okolí? Zaujal vás rozvoj pražských cyklostezek, objevili jste nová přírodní zákoutí nebo dosud opomíjené historické příběhy? Publikujete v novinách, časopisech, máte svůj blog nebo webové stránky? Natáčíte videa či rozhlasové pořady? Právě vám je určena novinářská soutěž o nejlepší autorské práce v kategorii Praha turistická, kterou pro rok 2017 vyhlásila Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu Czech Travel Press.

Pokud se vám letos podařilo přiblížit čtenářům, posluchačům, divákům dosud neobjevené pozoruhodnosti z okrajových částí Prahy a jejího nejbližšího okolí, zpropagovat nové možnosti ubytování, a to zejména pro mládež a seniory, nebo motivovat domácí turisty k návštěvě hlavního města mimo hlavní sezonu, uvítají organizátoři váš zájem zúčastnit se soutěže, podporující nové pohledy na pražský cestovní ruch.

Podrobnosti k soutěži a přihlášku žádejte na adrese info@czechtravelpress.cz nebo ctpress@seznam.cz . Uzávěrka dodání přihlášených autorských prací je 10. prosince 2017 v 10 hodin. Výsledky budou vyhlášeny 28. prosince 2017.

Praha si letos připomíná 25. výročí zapsání historického centra na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zahrnuje především Pražskou památkovou rezervaci - Pražský hrad, Hradčany, Malou Stranu s Karlovým mostem, Vyšehrad, Staré a Nové Město. Později byl na seznam připsán i Průhonický park a zámek. Čtvrtstoletí na seznamu UNESCO zařadilo Prahu mezi nejnavštěvovanější a nejoblíbenější města Evropy. Nastal však čas poznávat hlavní město i mimo historické centrum - tam všude je množství příležitostí pro víkendový pobyt i delší dovolenou jak pro domácí tak zahraniční turisty.

Soutěž podporuje Magistrát hl. m. Prahy - odbor kultury a cestovního ruchu. (logo hlavního města Prahy)

Více o České asociaci novinářů a publicistů cestovního ruchu Czech Travel Press, její historii a soutěži na http://www.czechtravelpress.cz . (logo Czech Travel Press)

Kontakt:

Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu

Czech Travel Press CTP, z. s.,

Vinohradská 46, 120 00 Praha 2

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-média-turistika-Praha-Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu

Category

Tourism and travel services
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.