Mars slaví 25 let a chce investovat 1 mld. USD

Větrná farma společnosti Mars ve Skotsku

Větrná farma společnosti Mars ve Skotsku

Praha 20. listopadu (PROTEXT)

Společnost Mars u příležitosti 25. výročí působení na českém trhu představila nový globální koncept "Sustainable in a Generation Plan".

Během příštích let Mars hodlá investovat téměř jednu miliardu dolarů do překonávání výzev jako klimatické změny, chudoba v dodavatelských řetězcích a nedostatek zdrojů. "Program 'Sustainable in a Generation Plan' nám pomůže růst takovým způsobem, na který můžeme být všichni hrdí. Před více než 70 lety můj dědeček Forrest Mars, Senior definoval náš cíl - přinášet prospěch pro všechny strany zapojené do výroby a distribuce našich produktů," shrnuje přístup společnosti Pamela Mars-Wright, která představuje čtvrtou generaci rodiny Mars.

Mars je již přes sto let stále rodinnou firmou, po celém světě v současnosti pracuje 100 tisíc zaměstnanců, které Mars nazývá spolupracovníky, a vlastní mnoho oblíbených globální značek jako Pedigree(R), Whiskas(R), M&M‘s(R), Snickers(R) a Orbit(R). Na český i slovenský trh firma vstoupila v roce 1992. Se svými současnými 150 spolupracovníky dnes působí ve třech kategoriích: segment cukrovinek (čokoláda, žvýkačky a cukrovinky), krmiva pro zvířata a potraviny. Od roku 2016 jsou její aktivity na českém trhu zastřešeny organizací Mars Multisales Central Europe, která propojuje český, slovenský, rumunský a maďarský trh. Kromě toho od roku 1998 v Poříčí nad Sázavou funguje jeden z největších výrobních závodů na výrobu nečokoládových cukrovinek.

Kontakt:

Irena Setikovská, AMI Communications

tel.: + 420 724 012 615

e-mail: irena.setikovska@amic.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-potraviny-trh-firmy-Mars-AMI Communications

Category

Agriculture, forestry, water management
Foodstuff, drinks, tobacco
Retail chains and goods distribution

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.