Czech Blog Awards 2017 zná své vítěze: Nikol Štíbrová, Anna Šulc, Kovy a další!

Moderátoři večera Zorka Hejdová Ondra Vodný

Moderátoři večera Zorka Hejdová Ondra Vodný

Praha 20. listopadu (PROTEXT)

V pražském hotelu Hilton se v sobotu odehrál výjimečný večer: sešly se zde nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí, aby společně oslavily uplynulý rok své tvorby a převzaly si ocenění na základě hlasování fanoušků ankety Czech Blog Awards 2017!

Deset kategorií přineslo desítku nových nejpopulárnějších internetových tvůrců.

Společně s fanoušky se mohli sejít na jednom místě a zatímco populární tvůrci zažívali silné chvíle při vyhlašování vítězů a přebírali si ocenění z rukou známých osobností, fanoušci jim mohli být doslova na dosah ruky a prožívat emotivní okamžiky spolu s nimi.

V kategoriích Video Bloger a Video Blogerka si ocenění odnesli Karel Kovář alisa Kovy a Anna Šulcová, ve zbrusu nové kategorii Instagram roku uspěla Nikol Štíbrová. Svůj titul z předchozího ročníku obhájila dvojice A Cup of Style (Fashion), ale také My Cooking Diary (Food). Naopak nově si vítězství oproti předchozímu ročníku užívali v dalších kategoriích Anie Songe (Life), Stěhujeme se na Bali (Bloger roku), PetraLovelyHair (Beauty), Za normální holky (Cosmo objev) a Mr. Kriss (Ynspirology Award).

V mnoha směrech šlo o neopakovatelný večer, který se nesl v duchu Social Awards show a oslovil všechny, kdo jsou online. Galavečer jste si mohli užít také z pohodlí svých domovů díky přímému přenosu na TV ÓČKO. Večerem bravurně provázeli Zorka Hejdová a Ondra Vodný, dvojice, která ukázala, že moderování může mít šmrnc, vtip, být elegantní a zároveň moderní.

Mezi slavnými osobnostmi předával ocenění v kategorii Video Blogerka roku také Leoš Mareš, který se podělil přímo na pódiu o svoje nadšení: "Moc si vážím pozvání na toto pódium. Vážím si lidí, kteří udělali tento večer a kteří se celý rok o anketu starají. Je neuvěřitelné, co dokázali za těch pár let. Je to neskutečná práce, takže klobouk dolů. A jsem pyšný na to, že jsem v místnosti plné tak talentovaných lidí. Myslím, že před sebou máme skvělou budoucnost!" řekl během vyhlášení host večera Leoš Mareš.

Foto: http://www.uschovna.cz/zasilka/SGNTXEJXNR8PX7SX-97Y/

Kontakt:

Michaela Derynková

tel.: 774 544 544

e-mail: michaela.derynkova@imedium.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-idol-internet-média-firmy-Imedium

Category

PC, Internet, telecommunications, post service
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

Kovy a Emma Smetana

Nikol Štíbrová

Petra Lovely Hair a Dara Rolins

Mr Kriss Ynspirology

A Cup Of Style - Fashion

Leoš Mareš Pavel Callta

Karel Janeček vyhlašuje Instagram roku

My Cooking Diary a Iveta Fabešová

Vystoupení Dara Rolins

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.