Agentura Bloomberg BNEF zařadila společnost LONGi Solar na druhé místo na světě z hlediska finančního zdraví

Bloomberg BNEF ranks LONGI Solar as World No.2 by Financial Health (PRNewsfoto/LONGi Solar)

Bloomberg BNEF ranks LONGI Solar as World No.2 by Financial Health (PRNewsfoto/LONGi Solar)

Peking 14. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Agentura Bloomberg New Energy Finance je předním světovým zdrojem informací o globální dynamice vývoje a finanční situaci v oblasti solárního průmyslu. Její systém zařazování výrobců solárních článků je důležitou základnou pro rozhodování odborníků v solárním průmyslu. Dvě nejdůležitější kritéria hodnocení jsou „financovatelnost" a „finanční zdraví".

Podle poslední hodnotící zprávy za druhé čtvrtletí roku 2017 je společnost LONGi Solar, která vstoupila na trh s moduly před pouhými dvěma lety, uvedená na seznamu „10 nejlepších světových značek solárních modulů využívaných ve většině projektů financovaných půjčkou" a její finanční zdraví se umístilo na druhém místě na světě a na prvním místě v Číně mezi všemi výrobci solárních modulů.

- Společnost LONGi Solar patří mezi 10 světově nejvýznamnějších značek solárních modulů z hlediska financovatelnosti

„Financovatelnost" je měřítkem pravděpodobnosti získání bankovních nabídek na bezregresní dluhové financování projektů, které využívají solární produkty.

Agentura Bloomberg New Energy Finance vytvořila na základě dokončených projektů sledovaných v rámci své databáze, včetně 5300 solárních projektů v posledních dvou letech, pořadí společností podle dluhového financování mezi globálními výrobci modulů „1. stupně" a společnost LONGi Solar se s přehledem dostala mezi TOP 10 (projekty po červnu 2015).

- Finanční zdraví - druhé místo na světě a na první místo v Číně

Bloomberg BNEF ranks LONGI Solar as World No.2 by Financial Health

Skóre Altman-Z je poměrným indikátorem vyjadřujícím finanční zdraví výrobce, který efektivně indikuje pravděpodobnost úpadku společnosti do dvou let. Skóre Z> 2,6 znamená, že podnik je v bezpečné oblasti, 1,1<Z<2,6 označuje šedou zónu a Z<1,1 označuje nebezpečnou oblast.

Výsledky zprávy agentury Bloomberg ukazují, že ve druhém čtvrtletí roku 2017 se v „bezpečné oblasti" nacházejí pouze tři společnosti vyrábějící solární moduly a společnost LONGi Solar je jediným čínským výrobcem modulů, který vykazuje skvělé finanční zdraví.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/602632/LONGi_Solar.jpg

KONTAKT: Paní Amy Ma, +86-183-9213-1832, mayy@longi-silicon.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-energie-finance-LONGi Solar

Category

Banks, insurance companies, stock exchanges
Electricity, gas, heat and coal

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.