Strom splněných přání dělá znovu radost

Praha 14. listopadu (PROTEXT)

I letos mohou dárci plnit vánoční přání dětem z dětských domovů prostřednictvím internetového projektu Strom splněných přání. V 6. ročníku projektu čeká na splnění celkem 1131 přání v celkové hodnotě 1,953.549 Kč, která jsou až do 12.12. zveřejněna na stránkách www.stromsplnenychprani.cz

Do projektu organizace DEJME DĚTEM ŠANCI se zapojilo 37 dětských domovů z celé České republiky. I letos si děti vybíraly dárky v internetových obchodech partnera projektu, společnosti NWT a.s.. Obuv dodal e-shop Top4Sport.cz. Finanční náklady spojené s projektem pokryla společnost Burza cenných papírů a.s.

"Podstatou projektu Strom splněných přání je, aby si děti vybraly to, co si opravdu přejí, a nebylo jim jen něco přiděleno. Každý dárce si zároveň může vybrat, zda podpoří holku nebo kluka a v jaké finanční výši. Samotný nákup dárku je pak otázkou dvou minut," vysvětluje Michaela Chovancová, ředitelka a zakladatelka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

Kromě internetové podoby projektu letos organizace zajišťuje také Strom splněných přání v nákupním centru Novodvorská Plaza, a to každý den od 20.11. do 17.12.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 37 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 300 dětí. Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

tereza@dejmedetemsanci.cz

734 734 856

http://www.dejmedetemsanci.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-sociální-děti-Vánoce-charita-Dejme dětem šanci

Category

Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.