ŘANDA HAVEL LEGAL radila při akvizici jedné z největších solárních elektráren v Česku

Praha 13. listopadu (PROTEXT)

Advokátní kancelář ŘANDA HAVEL LEGAL pod vedením Matyáše Kužely zastupovala investiční skupinu Jufa při nákupu jednoho z největších českých solárních parků, fotovoltaické elektrárny Brno Tuřany. Tato transakce posunula investiční skupinu Jufa na třetí místo v rámci žebříčku majitelů fotovoltaických elektráren v Česku.

Kromě této transakce ŘANDA HAVEL LEGAL poskytovala právní poradenství v souvislosti s nákupem většiny z 20 solárních elektráren o celkovém výkonu 52 megawattů, které v současné době patří do portfolia skupiny Jufa.

Investiční skupina Jufa je českou investiční skupinou, která patří mezi nejrychleji rostoucí vlastníky solárních elektráren v České republice. Opírá se o transparentní strukturu dvou investorů, kterými jsou Jan Chrenko a Jiří Fast. Její hlavní činností je energetika - zejména obnovitelné zdroje energie se zaměřením na fotovoltaické elektrárny.

Fotovoltaická elektrárna Brno Tuřany, čtvrtý největší solární park v Česku, se skládá ze tří částí, které provozují společnosti BS Park I. s.r.o., BS Park II. s.r.o. a BS Park III. s.r.o. Celkový instalovaný výkon elektrárny je téměř 22 MW. Elektrárna se skládá z 90 tisíc kusů panelů a byla uvedena do provozu v letech 2009 a 2010.

Kontakt pro média:

Gabriela Fuchsová

E-mail: gabriela.fuchsova@randalegal.com

Telefon: +420 222 537 500

Advokátní kancelář ŘANDA HAVEL LEGAL poskytuje právní služby domácím i zahraničním společnostem, podnikatelům, soukromým osobám a veřejným institucím. Díky důkladné znalosti českého práva, domácího trhu a díky rozsáhlým zkušenostem právníků nabízí ŘANDA HAVEL LEGAL komplexní právní služby ve všech stěžejních oblastech práva. Práce i výsledky advokátní kanceláře ŘANDA HAVEL LEGAL jsou pravidelně oceňovány v prestižních mezinárodních i domácích publikacích a v nezávislých hodnoceních v oboru práva.

ŘANDA HAVEL LEGAL je jedním ze zakládajících členů mezinárodního sdružení ACT LEGAL . S více než 250 špičkovými právníky, daňovými poradci a obchodními experty ACT LEGAL představuje přirozenou a komfortní volbu pro ty, kteří potřebují špičkový právní servis na lokální i mezinárodní úrovni. Díky ACT LEGAL mají domácí i zahraniční osoby možnost získat na jediném místě právní podporu napříč celou Evropou.

Bližší informace o advokátní kanceláři ŘANDA HAVEL LEGAL naleznete na webových stránkách www.randalegal.com.

Bližší informace o act legal naleznete na webových stránkách www.actlegal.com.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-energie-právo-solární-firmy-Jufa-ŘANDA HAVEL LEGAL

Category

Law, crime, prison, accident and disaster
Electricity, gas, heat and coal
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.