UNION COSMETIC – úspěšný český výrobce kvalitní tělové a vlasové kosmetiky a bytové chemie

Praha 10. listopadu (PROTEXT)

Společnost Union Cosmetic, s.r.o., byla založena v Praze v roce 2002. Výrobní závod se nachází v Třebechovicích pod Orebem, kde se nalézá zdroj kvalitní kojenecké vody, což je nedílná součást receptur výrobků Union Cosmetic.

Zpočátku byly základem výrobního programu produkty vlasové, koupelové a tělové kosmetiky značek Lilien a Naturalis. Díky zlepšujícím se technologickým možnostem se postupem času sortiment rozšířil, především o nové výrobky ze segmentu bytové chemie pod ochrannou známkou Twister.

Union Cosmetic si zakládá na neustálém sledování trendů, pružné inovaci produktů, vysoké kvalitě, atraktivním designu a příznivé ceně svých výrobků.

Produkty Union Cosmetic se staly součástí sortimentu většiny velkoobchodních a maloobchodních distributorů a řetězců. Rozšiřování působnosti společnosti Union Cosmetic vedlo k založení distribučních společností na Slovensku a Polsku.

Lilien – vlasová a tělová kosmetika

Lilien je značka vlasové a tělové kosmetiky kombinující přírodní složky a nejmodernější poznatky. Výrobky tělové kosmetiky dokonale hydratují, zvláčňují a zanechávají na těle velmi příjemný pocit svěžesti a čistoty. Výrobky vlasové kosmetiky velmi šetrně myjí, podporují výživu vlasových kořínků, zvětšují objem a dodávají vlasům zdravý vzhled a dlouhotrvající lesk. Dále obnovují přirozenou rovnováhu pleti. Speciálními výrobky této řady jsou dětské produkty, které dokáží zpříjemnit a prodloužit každodenní požitek dítěte z koupele a jsou velmi šetrné k pokožce. Z novinek určitě stojí za pozornost balzámy pro hebké rty s olivovým olejem, rakytníkem nebo brusinkou, zpěňovací mýdla či pěnové kapsle do koupele pro děti.

Naturalis - přírodní kosmetika

Naturalis je značka kvalitní přírodní kosmetiky, obsahující celou škálu bylinných extraktů. Díky nim jsou produkty Naturalis velmi šetrné k vlasům i pokožce. Dokonale hydratují a zanechávají na těle velmi příjemný pocit. Vzhledem ke vzrůstající poptávce se portfolio značky Naturalis významně rozšířilo o další produkty, např. o sprchové gely v tubách, cukrové tělové scruby či tělová másla.

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

PR & média

E-mail: pohlova@m-communication.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-kosmetika-trendy-styl-obchod-Union Cosmetic

Category

Retail chains and goods distribution

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.