Hymna pro záletnice, novinka "Lie To Me" Mikolase Josefa v čele hitparády

Praha 10. listopadu (PROTEXT)

Po roce stráveném v zahraničí se interpret, skladatel, producent a režisér hudebních klipů Mikolas Josef (22) vrací na scénu se čtvrtým studiovým singlem, taneční skladbou "Lie To Me" a ihned se umísťuje na prvních pozicích rádiových hitparád.

Píseň, kterou Mikolas označuje jako "F-kgirl Anthem", tedy hymna pro záletnice, pramení z Mikolasovy dvouleté vztahové absence.

"Myslím, že doba, ve které žijeme, je pro spoustu žen v mnohém náročná. Sociální sítě tvrdě diktují představu ženského ideálu a to v mnohých zanechává pocit nedokonalosti. Vidím až moc mladých žen hledajících samy sebe v příliš mnoha pánským postelích."

Ačkoli je oficiální premiéra videoklipu naplánována na 19.11.2017 od 20:00 prostřednictvím facebookového profilu Mikolase Josefa, všechna tuzemská rádia získala netradičně nahrávku exkluzivně v předstihu a již během prvního týdne se skladba "Lie To Me" dostala jako jediná píseň domácího interpreta na první pozici prestižní domácí hitparády Rádia Fajn, kde předběhla zahraniční interprety jako Zayn & SIA, Imagine Dragons nebo Eda Sheerana. http://www.fajnradio.cz/fajnparada/

"Lie To Me" je singl mezinárodního formátu se značným hitovým potenciálem, na kterém Mikolas spolupracoval s předním evropským zvukovým inženýrem Nikodemem Milewskim z Vídně (Felix Jaehn, Klangkarussel, Möwe a mnoho dalších), s nímž kooperuje od roku 2016. Produkce se ujal sám Mikolas a ve svých dvaadvaceti letech servíruje suverénní světovou pop-rapovou skladbu.

"Zahraničí mě změnilo. Myslím, že je to z mojí hudby hodně cítit," říká Mikolas, jenž premiérově otevře letošní prestižní ceny Czech Blog Awards www.CzechBlogAwards.cz v sobotu 18. 11. 2017 v kongresové hale hotelu Hilton Praha.

MÉDIA:

WEB

http://www.mikolasjosef.com

FACEBOOK

http://www.facebook.com/Mikolasjosef

YOUTUBE:

https://www.youtube.com/channel/UCk2hEZKtNbKRzdDDimNcPZQ

MIKOLAS JOSEF / BIO

Dvaadvacetiletý (4.10.1995) talentovaný skladatel, zpěvák, producent, scénárista a režisér svých klipů na sebe upozornil v roce 2015 prvním autorským singlem "Hands Bloody". Rapovou skladbu kompletně produkoval a stejně tak se sebevědomě ujal scénáře a režie obrazově poutavého klipu. Muzikantské zkušenosti, vlivy a další rozhled sbíral na rušných ulicích evropských metropolí, kdy si "buskingem" vydělával na živobytí ještě jako folkový kytarista, aby se přes Oslo, Hamburk, Curych a Vídeň vrátil do Čech a realizoval své hudební vize. Ty se však začaly rodit už v době jeho modelingové kariéry, kdy v 17 letech absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední oděvní značky Diesel, Replay či Prada, a to i přímo v mecce módy v Miláně. Znechucen prostředím, v němž dle jeho slov dominují neupřímnost vztahů a materiálnost, postupně nacházel největší uspokojení a potřebu seberealizace právě při psaní textů a jejich zhudebnění.

Kontakt:

Michaela Derynková

e-mail: michaela.derynkova@imedium.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-pop-hudba-Imedium-Mikolas Josef

Category

Culture, entertainment, hobbies

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.