Společnost LJUNGSTRÖM dokončila montáž plynového ohřívače pro tepelnou elektrárnu ZW Nowa

Dabrowa Górnicza (Polsko)12. října (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost LJUNGSTRÖM dokončila instalaci těžké montáže na zakázku udělenou společností GE Power na dodávku plynového ohřívače Tail-End DeNOx Ljungstrom(R) (GGH) pro elektrárnu ZW Nowa; uhelnou a tepelnou elektrárnu o výkonu 150 MW ve městě Dąbrowa Górnicza v Polsku.

Tato zakázka na modernizaci stávajících pěti kotlů OPG-230 zavede zlepšení výkonu a snížení emisí, které splní náročnější předpisy týkající se emisí NOx. Instalace v teplárně ZW Nowa s vlastními patentovanými polosuchými moduly NIDTM společnosti GE bude zpracovávat 1,600.000 Nm3 spalin za hodinu a bude jednou z největších polosuchých zařízení FGD, které kdy bylo postaveno v Evropě.

Projekt byl realizován především v německém Heidelbergu, přičemž komponenty byly dodávány prostřednictvím evropského dodavatelského řetězce společnosti LJUNGSTRÖM.

„Společnost LJUNGSTRÖM je hrdá na to, že je partnerem společnosti GE Power," uvedl generální ředitel divize společnosti LJUNGSTRÖM v Heidelbergu, Dennis Yilmazoez. „Tato zakázka představuje rozsáhlé a rozmanité úsilí o splnění nových emisních standardů, které definovala Evropa pro emise generované procesy výroby elektrické energie a tepla."

O společnosti LJUNGSTRÖM

Společnost LJUNGSTRÖM, divize skupiny ARVOS, je světovým lídrem v oblasti vědeckých a technologických řešení. Specializuje se na kompletní služby celého životního cyklu tepelných elektráren a průmyslových zařízení. Společnost LJUNGSTRÖM, která má 95 let zkušeností s obnovou tepla a po celém světě nově definuje čisté tepelné energetické technologie prostřednictvím svých hlubokých zákaznických a technických znalostí. Více informací naleznete na webových stránkách www.ljungstrom-global.com.

KONTAKT:

Clint Rankin, 1-256-714-7993, clint.e.rankin@arvos-group.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/581656/Logo_ARVOS_Div_LJUNGSTRO__M_4c_Logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Polsko-plyn-energie-teplo-firmy-LJUNGSTRÖM

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.