Módní značka Manemo otevřela showroom v centru Prahy

Praha 12. října (PROTEXT)

Ve čtvrtek 5. 10. 2017 došlo k slavnostnímu představení pánské módní značky Manemo a zároveň k oficiálnímu otevření showroomu v centru Prahy. Na úspěšný start nové značky připili společně s investory i tuzemští a zahraniční dodavatelé a hosté z řad zákazníků.

Slavnostní odhalení značky proběhlo přímo v prostorách nově otevřeného showroomu na rohu ulic Pštrossova a Myslíkova kousek od Mánesa.

Značka Manemo se zaměřuje na zakázkové šití pro muže, které obléká do kvalitních a skvěle padnoucích outfitů. Nově byla představena vlastní konfekční řada Manemo.

Kolekce podzim/zima 2017 je inspirovaná aktuálními trendy a požadavky zákazníků na světovou kvalitu. Dominují kabáty z čisté vlny, obleky a saka ze sezónních materiálů. Cílem značky je pozdvihnout jedinečnost a osobitý styl mužů a přispět k dosažení jejich (nejen) pracovního úspěchu.

Kontakt pro média:

Nikola Jarošová

nikola.jarosova@manemo.cz

Tel.: +420 774 985 766

Pštrossova 207/1, 110 00 Praha 1

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-móda-styl-trh-firmy-Manemo

Category

Retail chains and goods distribution
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.