Veletrh CIIF 2017 se uskuteční v Šanghaji ve dnech 7. - 11. listopadu 2017

CIIF 2017 will be held in Shanghai on Nov. 7-11, 2017 (PRNewsfoto/CIIF)

CIIF 2017 will be held in Shanghai on Nov. 7-11, 2017 (PRNewsfoto/CIIF)

Šanghaj 12. října (PROTEXT/PRNewswire)

Představte si, co dalšího přinese iniciativa „Vyrobeno v Číně 2025"

Jako obrovský přední výrobní veletrh v Číně se ve dnech 7. - 11. listopadu tohoto roku uskuteční Mezinárodní veletrh průmyslu v Číně (CIIF), který se koná v Národním výstavním a konferenčním centru (Šanghaj).

Veletrh CIIF na téma „Inovativní, chytré, zelené" bude zaměřen na oblasti nástrojů pro obrábění kovů a CNC strojů, průmyslovou automatizaci, ochranu životního prostředí, ICT, nové automobilové energie, nové energie, robotiku, nové materiály a letecký průmysl. Veletrh CIIF vytváří jedinečné příležitosti pro navázání mezinárodních kontaktů a představuje hlavní prezentační platformu iniciativy „Vyrobeno v Číně 2025". Hlavní linie veletrhu CIIF 2017 slučuje digitální a inteligentní terminál, který ukazuje hlubokou integraci informační technologie a výrobní technologie. Tato výroční výstava získala silnou důvěryhodnost a podporu průmyslu a stala se nejrychleji rostoucí výstavou, s loňským nárůstem o 17 %.

Více o veletrhu CIIF 2017

Veletrh CIIF 2017 bude při těchto působivých očekáváních velkým úspěchem:

- Účast více než 15 000 návštěvníků z nejméně 82 zemí a regionů.

- Účast více než 2 500 společností z 28 zemí a regionů. Více než 30 procent z Top 500 podniků na světě. Více než 70 procent vystavovatelů se domnívá, že veletrh CIIF je výstavou, kterou nelze pominout, a zajišťuje globální uvedení nových produktů prostřednictvím sítě CIIF.

- Veletrh CIIF 2017 bude pokrývat výstavní plochu více než 280 000 m2 ve 12 halách Národního výstavního a konferenčního centra (Šanghaj).

- Dosud největší program s 52 zasedáními byl také zorganizován pro posílení významu CIIF v průmyslu. Summity na nejvyšší úrovni se staly kolektivním přehledem a prognózou průmyslových trendů ze strany generálních ředitelů mnoha obřích společností z celého světa.

- Spojené království jako partnerská země veletrhu CIIF již druhým rokem přivedlo své přední podniky především z automobilového průmyslu a dalšího zpracovatelského průmyslu.

- Více než 300 mediálních partnerů a obchodních kanálů online a offline potvrdilo, že pomůže veletrhu CIIF s jeho celosvětovou propagací.

Veletrh CIIF 2017 se jako schválená událost světové asociace výstavního průmyslu UFI zabývá podporou šesti klíčových strategických vznikajících průmyslových odvětví iniciativ „Vyrobeno v Číně 2025" a „Jeden pás a jedna cesta" s cílem podpořit internacionalizaci této výstavy.

Více informací naleznete na webových stránkách www.ciif-expo.com.

Pro dotazy z tisku kontaktujte:

Paní Flora Hu, komunikace, CIIF Branch, Donghao Lansheng (Group) Co., Ltd

E-mail: florahu@shanghaiexpogroup.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/569734/CIIF_2017_SHANGHAI.jpg

KONTAKT: Paní Flora Hu, +8621-2206-8386, florahu@shanghaiexpogroup.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-obchod-průmysl-China International Industry Fair

Category

Retail chains and goods distribution
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.