Soutěž VentureClash oznámila finalisty světové soutěže pro rok 2017

VentureClash is Connecticut\\'s $5 million global venture challenge for early-stage companies (PRNewsFoto/Connecticut Innovations)

VentureClash is Connecticut\\'s $5 million global venture challenge for early-stage companies (PRNewsFoto/Connecticut Innovations)

Rocky Hill (Connecticut) 11. října (PROTEXT/PRNewswire)

Devět společností z celého světa soutěží o 5 milionů USD v investicích

Organizace Connecticut Innovations (CI), hlavní zdroj financování a neustálé podpory pro inovační začínající společnosti ve státě Connecticut, dnes oznámila finalisty globální soutěže VentureClash o 5 milionů USD v investicích.

Soutěž VentureClash přilákala přední začínající společnosti z celého světa, které podnikají v oblasti digitálního zdravotnictví, finančních technologií, pojistných technologií a internetu věcí. Soutěž poskytne hlavnímu vítězi investici ve výši 1,5 milionu USD. Mohou být udělena až dvě druhá místa, kde každá společnost získá investici ve výši 1 milionu USD, a až tři třetí místa, kde každá ze společností získá investici ve výši 500 000 USD.

Devět finalistů ze sedmi zemí se v pátek 20. října 2017 představí před porotou odborníků na Yale School of Management. Tim Armstrong, generální ředitel společnosti Oath, bude na této akci hlavním řečníkem.

Finalisty letošní soutěže VentureClash jsou:

Bought By Many - Služba se sídlem ve Spojeného království založená na interaktivním členství. Společnost Bought By Many nabízí cílené příležitosti pojištění, které mají jednotlivcům pomoci najít pojištění efektivní a přizpůsobené jejich potřebám.

Buzzmove - Buzzmove je ve Spojeném království jedinou platformou pro srovnávání cen a okamžitou rezervaci ve Spojeném království pro všechny služby související se stěhováním a správnou úrovní pojištění potřebného pro pokrytí služeb souvisejících se stěhováním.

Davra Networks - Společnost Davra Networks se sídlem v Irsku poskytuje úplnou platformu internetu věcí (IoT), která umožňuje zákazníkům definovat, vytvářet a uvádět na trh vertikálně specifické aplikace IoT při současném shromažďování a snadném sdílení dat.

EAVE - Společnost EAVE se sídlem ve Spojeném království vyvíjí novou generaci ochrany sluchu a komunikační technologie využívající odstranění šumu a zlepšení řeči, která eliminuje ztrátu sluchu způsobenou hlukem.

FRISS - Společnost Friss se sídlem v Nizozemsku používá vlastní analytický software, který poskytuje nejmodernější řešení v oblasti podvodů, rizik a dodržování předpisů v pojišťovnictví.

Peek Health, S.A. - Společnost Peek Health, která sídlí v Portugalsku, nabízí výkonný trojrozměrný předoperační plánovací software pro ortopedickou chirurgii, který má pomoci chirurgům lépe léčit pacienty a současně snižovat náklady a délku operací.

SCADAfence - Společnost SCADAfence sídlící v Izraeli je průkopníkem v oblasti ochrany klíčových průmyslových sítí před kybernetickými hrozbami, což snižuje riziko připojení více zařízení v průmyslových odvětvích, jako je výroba, služby, ropa a plyn.

Tellspec - Společnost se sídlem v kanadském Torontu je datová společnost schopná testovat potraviny. Nabízí nedestruktivní testování potravin v reálném čase pro kontrolu kvality, autentizaci, bezpečnost a nutriční hodnotu.

Vouchr - Společnost Vouchr se sídlem v Kanadě poskytuje bezpečný platební agnostický nástroj, který umožňuje uživatelům slučovat převody finančních prostředků s fotografiemi, videi, sociálními sítěmi a hrami.

„Soutěž VentureClash opět přilákala impozantní řadu začínajících inovativních firem, které jsou připraveny k růstu," řekl Matt McCooe, generální ředitel společnosti Connecticut Innovations. „Zásadním zlepšením letošní soutěže je hluboká angažovanost tolika firemních partnerů. Mnoho vlajkových společností ze státu Connecticut se zapojilo do tohoto procesu, aby mohli soutěžící poznat, setkat se s nimi a pomohli nám vybrat účastníky soutěže VentureClash. Společnosti ze státu Connecticut od organizace CI očekávají, že bude působit jako technologický skaut a pomáhat při vyhledávání fantastických talentů a inovací z celého světa."

Soutěž VentureClash 2017 v letošním roce spolupracuje s těmito organizacemi: Aetna; Bank of Ireland's Startlab; Boehringer Ingelheim; Dream Payments; Fiondella, Milone & LaSaracina LLP; General Dynamics Electric Boat; Health Venture; ISG (skupina informačních služeb); Magellan Health; Medtronic; Microsoft BizSpark Assets; Navigators; Pitney Bowes; RBS / NatWest; Shipman & Goodwin; Sikorsky & Lockheed-Martin; Stanley, Black & Decker; Stanley Ventures; Synchrony Financial; Hartford; Jackson Laboratory; Travelers; Updike, Kelly & Spellacy; Webster Bank; Yale University; Yale New Haven Health; a Yale Office of Cooperative Research (OCR).

Další informace o kvalifikaci, požadavcích, pokynech a finále soutěže naleznete na webových stránkách www.ventureclash.com. Chcete-li se přihlásit k účasti na finále soutěže VentureClash v roce 2017, navštivte webovou stránku: www.ventureclash.com/event.

O soutěži VentureClash

Soutěž VentureClash, která je pořádána společností Connecticut Innovations, je globální podnikovou soutěží pro začínající společnosti. Tato soutěž vyhledává společnosti s vysokým potenciálem v oboru digitálního zdravotnictví, finančních technologií, pojistných technologií a internetu věcí, které budou soutěžit o získání investic z celkového balíčku cen v hodnotě 5 milionů USD. Více informací naleznete na webových stránkách www.ventureclash.com.

O společnosti Connecticut Innovations Inc.

Společnost Connecticut Innovations (CI) je předním zdrojem financování a neustálé podpory pro inovační a rostoucí společnosti ve státě Connecticut. Kromě kapitálových investic poskytuje společnost CI granty, které podporují inovace a spolupráci prostřednictvím programu CTNext a napojení na svou dobře zavedenou síť partnerů a odborníků. Více informací naleznete na webových stránkách www.ctinnovations.com.

Kontakt:

Lauren Carmody

Ředitel pro vztahy s veřejností

Tel.: +1 (860) 258-7829

E-mail: lauren.carmody@ctinnovations.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/567988/VENTURE_CLASH_LOGO_FINAL_Logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-finance-trh-Connecticut Innovations

Category

Retail chains and goods distribution
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.