Index D&I agentury Thomson Reuters oznamuje 100 nejdiverzifikovanějších a nejinkluzivnějších organizací na světě v roce 2017

New York / Londýn 11. října (PROTEXT/PRNewswire)

Index D&I měří relativní výkonnost proti mnoha faktorům, které definují rozmanité a inkluzivní pracoviště

Agentura Thomson Reuters dnes oznámila 100 nejrozmanitějších a nejinkluzivnějších organizací na celém světě v roce 2017, zařazených do indexu Diversity & Inclusion (D & I). V letošním roce získalo na indexu 100 nejlepších firem umístění 35 nových společností. Index D & I představuje vizi společnosti Thomson Reuters o poskytování zpráv, informací a analýz globálním finančním a podnikovým společenstvím. Indexové ratingy jsou sdělovány prostřednictvím údajů společnosti Thomson Reuters v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a správy (ESG), jejichž cílem je transparentně a objektivně měřit relativní výkonnost více než 6 000 společností a poskytnout klientům diferencovaný přehled.

Index D&I je k dispozici na platformě Thomson Reuters Eikon, stejně jako základní měřítka diverzity a inkluze, které mohou být použity k tomu, aby pomohly finančním odborníkům vysledovat společnosti z pohledu dlouhodobých příležitostí a rizik v jejich investicích. Výsledky indexu D&I jsou pro každou společnost vypočítány pro pilíře diverzity, inkluze, rozvoje zaměstnanců a kontroverze zpráv. Pouze společnosti, které bodují ve všech čtyřech pilířích, získávají celkové skóre (průměr skóre pilířů). Pro tento index je vybráno 100 společností s nejlepším celkovým hodnocením.

„Globální důkazy jsou naprosto jasné, rozmanitost se stále více stává záležitostí výkonnosti, růstovým mechanismem a společnosti si již nemohou dovolit nerealizovat své společenské přínosy," uvedla Debra Walton, generální ředitelka pro finance a rizika zákazníků společnosti Thomson Reuters. „Náš výzkum ukazuje, že společnosti, které investují a zaměřují se na měřítka z oblastí ESG, mohou mít během 1, 3 a 5letého období vyšší výkonnost akcií a lepší dlouhodobou ziskovost. Naším závazkem je nadále poskytovat našim globálním klientům exkluzivní přístup k těmto důležitým datům a informacím prostřednictvím našeho indexu a měřítek pro různorodost a začleňování a tím jim pomáháme k informovanějším investicím a sociálně odpovědným rozhodnutím."

Nyní ve druhém roce index D & I nadále získává uznání od průmyslových analytiků na celém světě:

Virginie O'Shea, ředitelka výzkumu společnosti Aite Group, uvedla: „Investice do oblastí ESG se staly globálním fenoménem, který odráží rostoucí význam faktorů, jako je různorodost a začlenění do investorské komunity ze strany institucionálních i maloobchodních investorů. Generační změny budou pravděpodobně tento trend dále podporovat, stejně jako zaměření vnitrostátních regulačních orgánů a vlád na podporu řízení společností a sociálně odpovědných investic v dlouhodobém horizontu."

Will Jan, viceprezident a vedoucí analytik společnosti Outsell, poznamenal: „Ve stále globalizovanějším podnikatelském prostředí je rozmanitost a začleňování důležitější než kdykoli dříve. Přístup k takovým informacím, které mají vést k odpovědným rozhodnutím, je dalším přirozeným krokem ve vývoji finančních služeb."

Brad Bailey, ředitel výzkumu kapitálových trhů společnosti Celent, uvedl: „Vzhledem k tomu, že nadále sledujeme zvýšený zájem o investice v oblastech ESG, transparentní měřítka pro správce portfolií (PM) a investory jsou klíčová, aby zajistila, že mají jasný rámec pro efektivní alokaci zdrojů do společností, které mají nejrozumnější přístup k rozmanitosti."

„Ve společnosti Thomson Reuters chápeme, že soustředění na celkový společenský dopad je pro dosažení dlouhodobého finančního úspěchu zásadní," uvedl Patsy Doerr, globální ředitel pro firemní odpovědnost a začlenění ze společnosti Thomson Reuters. „Vytváření pracovních sil budoucnosti znamená vytvářet rozmanité týmy, které přitahují ty nejlepší a nejbystřejší z celého světa. Index D & I pomáhá investorům a analytikům identifikovat společnosti, kterým se to daří, a pomáhá jim činit investiční rozhodnutí, která odpovídají jejich hodnotám a zásadám. Těšíme se na spolupráci s našimi zákazníky při zavádění nejlepších strategií pro udržitelný růst podniků."

Index D&I, který byl zaveden v roce 2016, řadí 100 nejlepších světových veřejně obchodovaných společností s nejrozmanitějšími a inkluzivnějšími pracovišti, která jsou posuzována podle 24 měřítek ve čtyřech klíčových kategoriích: rozmanitost, začleňování, rozvoj zaměstnanců a kontroverze zpráv. Index je pak vypočten vážením každého měřítka z hlediska významu na trhu a podle toho, jakou má každá společnost výkonnost ve srovnání se svou konkurencí.

Více informací o indexu D&I (metodika, informační listy) naleznete na webových stránkách http://financial.thomsonreuters.com/en/products/data-analytics/market-data/indices/diversity-index.html

25 nejvýše umístěných společností podle indexu D&I a jejich odpovídající procentní vyjádření celkové diverzity a inkluze (%):

1 Contact Energy Ltd84,25
2 Gap Inc81,00
3 Johnson & Johnson81,00
4 DiGi.Com Bhd80,00
5 Diageo PLC79,25
6 Colgate-Palmolive Co79,00
7 Novartis AG79,00
8 Roche Holding AG79,00
9 Kathmandu Holdings Ltd78,75
10 Cisco Systems Inc78,50
11 Natura Cosmeticos SA78,25
12 Accenture PLC78,00
13 Medtronic PLC77,50
14 Eli Lilly and Co77,25
15 Hera SpA77,25
16 Nedbank Group Ltd76,75
17 Unilever NV76,25
18 Allianz SE76,00
19 Bank of Montreal76,00
20 Bristol-Myers Squibb Co75,75
21 Norsk Hydro ASA75,75
22 Procter & Gamble Co75,75
23 Unilever Indonesia Tbk PT75,75
24 Kering SA75,25
25 Verbund AG75,25

Úplný seznam 100 nejrozmanitějších a nejinkluzivnějších organizací na světě najdete na webových stránkách: http://financial.thomsonreuters.com/content/dam/openweb/documents/pdf/financial/diversity-and-inclusion-top-100-companies.pdf

Chcete-li se dozvědět, co nejvýše umístěné instituce říkají o indexu D&I, navštivte webové stránky: http://financial.thomsonreuters.com/content/dam/openweb/documents/pdf/financial/diversity-and-inclusion-quotes.pdf

Thomson Reuters Eikon je výkonným a intuitivním řešením nové generace pro vyhledávání aktuálních a historických dat, která umožňují transakce na finančních trzích a napojení na komunitu finančních trhů. Oceněné nástroje této platformy pro zpravodajství, analýzu a vizualizaci dat pomáhají jejím uživatelům provádět efektivnější obchodní a investiční rozhodnutí v různých třídách aktiv a nástrojů, včetně komodit, derivátů, akcií, fixních příjmů a deviz. Eikon je otevřená platforma přizpůsobitelná individuálním potřebám finančního odborníka nebo instituce.

Agentura Thomson Reuters poskytuje globální finanční komunitě inovativní indicie a indexové služby, které pomáhají investorům činit lepší rozhodnutí. Naši zákazníci a partneři se spoléhají na globální síť jedinečného rozsahu a hloubky a rozsáhlé datové a obsahové soubory, které může poskytnout pouze agentura Thomson Reuters. S podporou obsahu, dat, nezávislosti a globální informační sítě společnosti Thomson Reuters jsou naše indexy a indexové služby navrženy tak, aby vyhovovaly všem potřebám. Více informací naleznete na webových stránkách http://thomsonreuters.com/en/products-services/financial/market-indices.html

Thomson Reuters

Agentura Thomson Reuters je předním světovým zdrojem zpráv a informací pro profesionální trhy. Naši zákazníci se spoléhají na to, že poskytujeme inteligenci, technologii a odborné znalosti, které potřebují k nalezení důvěryhodných odpovědí. Společnost provozuje svou činnost ve více než 100 zemích po více než 100 let. Akcie společnosti Thomson Reuters jsou kótovány na burzách cenných papírů v Torontu a New Yorku. Více informací naleznete na webových stránkách www.thomsonreuters.com.

KONTAKT

Lemuel Brewster

Thomson Reuters

Globální ředitel pro PR, finance a rizika

kancelář +1 646-223-5147

mobil +1 917-805-1089

lemuel.brewster@thomsonreuters.com

Noelle Campbell

Thomson Reuters

Senior ředitel, firemní vztahy

kancelář + 646-223-4558

noelle.campbell@thomsonreuters.com

Brian Bertsch

Thomson Reuters

kancelář +1-646-223-5985

mobil +1-201-679-5883

brian.bertsch@thomsonreuters.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/570428/THOMSON_REUTERS_LOGO.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-Británie-média-trh-trendy-Thomson Reuters

Category

Banks, insurance companies, stock exchanges
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.