Organizace IEEE oznámila výběr Stephena Welbyho na pozici příštího výkonného a provozního ředitele

Piscataway (New Jersey) 11. října (PROTEXT/PRNewswire)

IEEE, největší světová technická profesní organizace inženýrů, vědců a příbuzných odborníků, kteří se zabývají vývojem technologií ve prospěch lidstva, dnes oznámila, že Stephen Welby se stane dne 2. ledna 2018 jejím výkonným a provozním ředitelem (COO).

„Stephen Welby má zkušenosti a vášeň potřebnou pro vedení organizace IEEE do budoucnosti," uvedla Karen Bartleson, předsedkyně a generální ředitelka organizace IEEE. „Je to dynamický vůdce se silným vztahem k poslání IEEE. Ve spolupráci s představenstvem může Stephen zajistit, aby organizace IEEE byla všeobecně uznávána jako hlas globální technické komunity a zásadním přispívatelem k vývoji a implementaci vznikajících a rušivých technologií."

„Jsem poctěn a nadšen, že jsem byl zvolen výkonným a provozním ředitelem organizace IEEE," poznamenal pan Welby. „IEEE je organizace, která pracuje na celém světě a podporuje širokou komunitu technických odborníků. Těším se na spolupráci s vedením IEEE, členským a odborným personálem, abychom zvýšili celosvětový dopad IEEE, podpořili naše členovy a dále propagovali poslání organizace IEEE."

V poslední době pan Welby působil jako asistent tajemníka obrany pro výzkum a inženýrství USA. Ve své funkci šéfa technologie ministerstva obrany USA vedl jednu z největších výzkumných, vývojových a inženýrských organizací na světě. Jeho technické zkušenosti zahrnují vývoj nejmodernějších leteckých a vesmírných systémů, robotiky, strojního učení, vysoce výkonného softwaru a senzorových systémů.

Organizace IEEE a její členové inspirují globální komunitu k inovacím pro lepší zítřek prostřednictvím svých více než 423 000 členů ve více než 160 zemích a často citovaných publikací, konferencí a odborných a vzdělávacích aktivit. Organizace IEEE je globálně důvěryhodným hlasem pro informace v oblasti inženýrství, výpočetní techniky a technologií. IEEE sponzoruje více než 1800 výročních konferencí a akcí a publikuje téměř třetinu světové odborné literatury v oblasti elektrotechniky, informatiky a elektroniky. IEEE je také tvůrcem mezinárodních standardů, které zahrnují prominentní standard IEEE 802® pro místní, metropolitní a další oblastní sítě, včetně sítí ethernet a bezdrátové sítě LAN (Wi-Fi®).

O organizaci IEEE

IEEE je největší technickou profesní organizací na světě, která se věnuje pokrokové technologii ve prospěch lidstva. Prostřednictvím vysoce citovaných publikací, konferencí, technologických standardů a odborných a vzdělávacích aktivit je IEEE důvěryhodným hlasem v širokém spektru oblastí, od leteckých systémů, počítačů a telekomunikací až po biomedicínské inženýrství, elektrickou energii a spotřební elektroniku. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.ieee.org

Kontakt pro média:

Monika Stickel

m.stickel@ieee.org

+1-732-562-6027

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/569366/IEEE_Logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-stroje-komunikace-IEEE

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons
PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.