Byla založena společnost Wuliangye International (Europe) GmbH - město Yibin učinilo další krok v iniciativě Pásu a cesty

Düsseldorf (Německo) 14. září (PROTEXT/PRNewswire)

Večer 7. září uspořádalo město Yibin z provincie Sichuan investiční seminář a ochutnávku čínského slavného likéru Wuliangye v Düsseldorfu v Německu. Společnost Wuliangye International (Europe) GmbH také stejného dne formálně oznámila své otevření.

Liu Zhongbo, tajemník strany ve městě Yibin, ve svém projevu uvedl, že iniciativa Pásu a cesty navrhovaná prezidentem Xi Jinpingem je nyní v Yibinu pozitivně zaváděna. Město Yibin se plně otevírá na vnější svět a neustále prohlubuje zahraniční spolupráci. Cílem je podporovat rozvoj a reformu města Yibin na vyšší úrovni. Německá oblast Severní Porýní-Vestfálsko si již dříve vytvořila přátelské vztahy s provincií Sichuan se základnou dobré spolupráce a úspěchy, které se staly normou přátelských vztahů mezi Čínou a Německem. Oblast Severní Porýní-Vestfálsko má s velkými zkušenostmi s průmyslovou transformací a vývojem velký počet vynikajících podniků. Město Yibin posílí všestrannou spolupráci a komunikaci se Severním Porýním-Vestfálskem v oblasti inteligentní výroby, vozidel na nové energie, zdravotnictví, moderních služeb, vzdělávání v oblasti vědy a techniky, výměny zaměstnanců atd. Jako město alkoholu v Číně má Yinbin nejen velkou výhodu v alkoholovém průmyslu, ale vlastní také světově proslulý likér Wuliangye. Yibin se chopí historické příležitosti iniciativy „Pásu a cesty" za účelem podpory „vykročení" místního alkoholového průmyslu. Město Yibin bude šířit skvělou tradiční čínskou kulturu prostřednictvím alkoholových výrobků a učiní národní vizitku Wuliangye celosvětovou.

Li Shuguang, předseda představenstva společnosti Wuliangye Group, uvedl, že Čína a Německo jsou dvěma světovými mocnostmi na obou koncích iniciativy Pásu a cesty. V době svého letošního 45. výročí přátelství mezi Čínou a Německem vzkvétá. Společnost Wuliangye vybuduje světovou vlivnou národní značku a světově proslulou „čínskou vizitku" jako můstek přátelství mezi oběma zeměmi.

Předseda Lishuguang během zahajovacího ceremoniálu uvedl, že založení společnosti Wuliangye International (Europe) GmbH učinilo důležitý krok k internacionalizaci značky Wuliangye. Evropa je přední světový spotřebitelský trh s vínem a nápoji a nejvyšší prioritou v mezinárodním vývoji společnosti Wuliangye. Wuliangye posílí spolupráci s Německem v oblasti průmyslových investic a internacionalizační kapacity, aby vytvořila nový model vzájemného prospěchu mezi čínskými a evropskými podniky.

Společnost Wuliangye se v současné době aktivně zapojuje do iniciativy Pásu a cesty s rostoucím stupněm internacionalizace a je často viděna na významných mezinárodních scénách, jako na veletrzích Summer Davos a Astana Expo. Společnost Wuliangye také vynakládá velké úsilí na šíření alkoholové značky a kultury v Kazachstánu, Izraeli, Česku a dalších zemích iniciativy Pásu a cesty, posiluje spolupráci v oblasti alkoholového průmyslu a investic z praktického hlediska a dosahuje skvělých úspěchů v mezinárodní strategii, která činí společnost Wuliangye lídrem ve svém oboru a národní značkou internacionalizace lihovinového průmyslu.

Odkazy na fotografie:

http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=296340

KONTAKT: pan Han, Tel.: 86 10 88051148.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Německo-Čína-obchod-Wuliangye Group

Category

Retail chains and goods distribution

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.