Yanfeng Automotive Interiors přináší do interiérů budoucích vozidel větší vnímavost k povrchu

Frankfurt 14. září (PROTEXT/ots)

Další funkce, emoce a svoboda designu v interiéru

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), globální lídr v automobilových interiérech, je průkopníkem ve vývoji nových materiálů pro interiéry automobilů. S konceptem activeSkin představuje společnost na veletrhu IAA svou vizi integrace intuitivních ovládacích prvků do interiérů vozidel, která rozostřuje hranice mezi digitálním a analogovým světem. Tento nový koncept rozvoje umožňuje zobrazování dat na měkkých površích. Funkční a dekorativní povrchy v interiéru vozidel se budou v budoucnu stále více prolínat.

„Budoucí generace povrchů je inteligentnější než kdykoli předtím. Můžeme jednoduše přejet rukou nad povrchem s látkovým potahem ve vozidle a objeví se interaktivní povrch nebo dynamické dekorativní osvětlení prostředí. Povrchy s námi komunikují,“ říká Han Hendriks, Chief Technology Officer společnosti YFAI. „Je to působivá technologie.“

activeSkin od YFAI maximalizuje svobodu při volbě designu

Pomocí activeSkin lze docílit nové úrovně svobody designu v interiérech. S vývojem tohoto nového konceptu bude starý princip designu ve stylu „forma následuje funkci“ definován zcela novým způsobem. V budoucnu budou interiéry automobilů stále více budit dojem dalšího obytného prostoru s povrchy, které jsou nejen dekorativní a příjemné na dotek, ale také plně interaktivní.

„Nabízíme funkce na vyžádání, které se zobrazují jen v případě potřeby. Díky tomu máme možnost přizpůsobit funkce v interiérových površích,“ řekl Hendriks. Technologie activeSkin umožňuje svobodu v oblasti interaktivního designu. Kvalita a elegance, s níž jsou zobrazování a přenos dat implementovány, je přesvědčivá.

„S konceptem activeSkin můžeme docílit 3D efektu s až udivujícím pocitem hloubky,“ vysvětlil Hendriks.

Trend sdílené mobility a autonomní řízení podporují proces vývoje

Tato nová technologie je obzvláště zajímavá pro využití v obchodních modelech sdílené mobility. Digitální obsah osobních aplikací, online profilů nebo osobních zařízení se ihned při nástupu do vozidla synchronizuje. Řidič má k dispozici aplikace, zobrazení nebo světelné efekty - tj. vše, co podporuje jeho životní styl a osobní potřeby a co dokáže vytvořit dokonalý zážitek z interiéru. Společnost YFAI mění pomocí konceptu activeSkin interiér vozidla na Další životní prostor. Dokonce i v autonomních vozidlech úrovně 3 až 4 je k dispozici široká škála možností.

Co byla dosud vize budoucnosti, se může do roku 2022 stát součástí naší mobilní reality.

Navštivte naši webovou dílčí stránku IAA nebo nás sledujte online:

http://www.yfai.com/the-next-living-space

Web YFAI: http://www.yfai.com/

YFAI Facebook: https://www.facebook.com/YFautointeriors

#ExperienceInMotion #NextLivingSpace

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Yanfeng Automotive Interiors

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss

Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

Email: astrid.schafmeister@yfai.com

Internet: www.YFAI.com

O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálním lídrem v oblasti automobilových interiérů. YFAI nově definuje, jak lidé relaxují, pracují a baví se v interiérech svých vozidel v současnosti i v příštích desetiletích. Společnost s centrálou v Šanghaji má přibližně 110 výrobních závodů a technických center v 20 zemích a více než 33 000 zaměstnanců po celém světě, kteří navrhují, vyvíjejí a vyrábějí součásti interiéru pro všechny světové výrobce automobilů. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng, jednoho z největších dodavatelů v automobilovém průmyslu v Číně, a společnosti Adient, globálního lídra v oblasti automobilových sedadel. Bližší informace naleznete na adrese www.YFAI.com.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Německo-automoto-Yanfeng Automotive Interiors

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.