Největší náborová akce lékařů a zdravotních sester všech dob v Praze ve dnech 20.- 21.10.2017

Praha 13. září (PROTEXT)

Velké zdravotnické zařízení z České republiky se pokusí konkurovat kariérním možnostem v Německu a Rakousku.

9. Mezinárodních job days lékařství a zdraví a 3. Mezinárodních job days pro zdravotnický a pečovatelský personál, které se uskuteční v NH Hotelu City Prague ve dnech 20.-21.10.2017, se zúčastní rekordní počet vystavovatelů. Celá řada TOP nemocnic z Německa a Rakouska do Prahy dorazí vůbec poprvé, aby se českým lékařkám a lékařům a zdravotním sestrám prezentovaly jako atraktivní zaměstnavatel.

Na letošní akci si návštěvníci budou moci rovněž poprvé vybírat z více než 40 klinik ze všech rakouských regionů, jejichž provozovately jsou ty největší zdravotnické skupiny. Vedle nejlepších nemocnic a zdravotnických zařízení z Německa se v Praze představí také univerzitní nemocnice. Novinkou letošního ročníku je účast jedné velké české zdravotnické skupiny, do které patří celá řada klinik a nemocnic, včetně vlastních laboratoří, která se bude snažit obstát v přímé konkurenci německých a rakouských nemocnic. Odborní návštěvníci z řad lékařek, lékařů, čerstvých absolventů i studentů lékařských fakult a zdravotních sester se mohou těšit na jedinečnou "záplavu" kariérních možností napříč všemi odbornostmi a pečovatelskými obory a budou si moci vybírat z 300 volných pozic.

Zastoupené nemocnice mají zájem jak o lékaře bez atestace a s atestací, tak i primáře a vedoucí lékaře. Lékaři ve vedoucích pozicích se v Německu a Rakousku řadí k nejlépe placeným profesím. Rovněž zdravotní sestry a pečovatelský personál se kromě vysokých platů mohou těšit na celou řadu atraktivních benefitů. Návštěvníci akce se budou moci ptát na vše, co je o práci v zahraničí zajímá, přímo 200 manažerů nemocnic, stejně jako českých lékařek a lékařů, kteří v Německu či Rakousku již dnes pracují.

Zastoupené TOP nemocnice zájemcům o práci kromě vysokých výdělků dále nabízí celou řadu benefitů jako firemní příspěvky na penzijní pojištění, dětské školky v areálu nemocnic, hrazené kurzy dalšího vzdělávání, pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní podmínky slučitelné s rodinným životem, příspěvky na spoření, finanční příspěvek na stěhování či minimálně 28 dnů dovolené v případě práce po celý kalendářní rok a mnohé další. Rovněž zmíněné české zařízení se velmi dobře připravilo, aby se svou nabídkou kariérních možností dokázalo v konkurenci německých a rakouských nemocnic uspět.

Účast nemocnic a zdravotnických zařízení ze všech spolkových zemí a regionů Německa a Rakouska, stejně jako české zdravotnické skupiny, je vynikající zprávou pro všechny odborné návštěvníky, kteří se chtějí informovat na nové kariérní možnosti, ať už se jedná o lékaře, zdravotní sestry, či pečovatelské pracovníky. V rámci akce se uskuteční velká tombola o věcné a peněžní výhry v celkové hodnotě 150 000 Kč.

Kontakt:

pr@agentura-rtk.cz

http://www.agentura-rtk.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-zdraví-lékaři-sestry-personální, firmy-Agentura RTK international

Category

Health, medical treatment, pharmaceuticals

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.