Duhový Průvod Praha

Praha 12. srpna (PROTEXT)

Předseda ŘN-VU Zickler říká: Ignorace je nejlepší a adekvátní odpověď

Přišlo mi jako předsedovi Řádu národa - Vlastenecké unie několik dotazů proč jsem se ještě nevyjádřil k dnešnímu tak zvanému: " Pochodu hrdosti homosexuálů Prague Pride."

Musím tedy konstatovat, že je pod moji úroveň se vyjadřovat ke společenské oslavě a propagaci způsobu života, který vybočuje ze základních norem a zvyklostí. Tato událost neovlivňuje život většinové populace, která uznává tradiční rodinu a tradiční přirozené mezilidské vtahy.

Není pro mě přijatelné sdílet společenské nadšení a skoro obdiv nad touto oslavou životní odchylky této minoritní komunity. Základním mým postojem je ignorace veškerého propagování a zvýhodňovaní této občanské minority. Jakoukoliv kritikou celého tohoto dění se mu přikládá důležitost, která mu v žádném případě nepřísluší.

Prostě přátelé gayové a lesbičky. Pokud nebudete chtít adoptovat děti, pokud nebude chtít býti nadlidmi se společenským uznáním a právními výhodami, žijte spokojeně v naší společnosti svým stylem života jako jedni z nás. Vše ostatní je jak se říká "za čarou" zdravého rozumu. My všichni Vás i Váš styl života tolerujeme, ale nikdy nemůžete čekat náš respekt, nebo tento respekt něčeho výjimečného vyžadovat.

Vlastně vyžadovat můžete, ale to je asi tak, všechno co můžete.

Proto mě ani nezajímá pochod nebo spíše alegorie něčeho takového dnes v Praze.

To mě spíše zajímají běžné lidské starosti dvou lesbiček, které byli dnes s námi na houbách. Prostě jsou jedny z nás se svými denními starostmi.

Josef Zickler

Kontakt:

Řád národa - Vlastenecká unie

Josef Zickler, předseda

e-mail: josef.zickler@radnaroda.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-strany-zábava-menšiny-festival-homosexuálové-Řád národa-Vlastenecká unie

Category

Politics, Religion Unions and Welfare Issues
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.