Úspěšný vstup na ruský trh! Devátý DinoPark otevřen.

Praha 11. srpna (PROTEXT)

Společnost WEST MEDIA, s.r.o., producent a provozovatel sítě unikátních zábavních a vzdělávacích parků úspěšně dokončila svůj nejnovější projekt a 4. srpna 2017 otevřela svůj devátý DinoPark, tentokrát v ruském Bělgorodě.

Ve velmi krátké době se tak povedlo dokončit náročný projekt prvního frenchisového DinoParku a úspěšně vstoupit na ruský trh.

Jen za první dva dny prošlo branou do druhohor více než jedenáct tisíc platících návštěvníků!

Celková hodnota projektu převyšuje 4 miliony EUR a ze strany WEST MEDIA, s.r.o. zahrnovala dodání více než 90 statických i robotických modelů dinosaurů vyrobených ve vlastní manufakturní dílně, ze které pocházejí i modely pro další DinoParky v České republice, na Slovensku a ve Španělsku, technické zabezpečení parku včetně vybudování ostatních aktivit jako 3D kino s vlastním panoramatickým filmem, muzeum obsahující repliky fosílií koster z období druhohor, dětské atrakce a samozřejmě nejdůležitější prvek celého projektu - know-how.

DinoPark Europe tímto potvrdil svoji vedoucí pozici mezi evropskými provozovateli zábavních parků a bude nadále pracovat na jejím udržení a dalším rozvoji.

Umístění DinoParku v Bělgorodě: DinoPark se nachází bezprostředně v sousedství nedávno otevřené ZOO Bělgorod.

Bělgorod je město se 400.000 obyvateli ležící na jižní hranici Ruské federace.

DinoPark Europe - síť unikátních zábavních a vzdělávacích parků s tématikou druhohor.

Součástí sítě vzniklé v roce 2003 je aktuálně 9 DinoParků (ČR: Plzeň, Praha, Liberec, Ostrava, Vyškov, SR: Bratislava, Košice, ES: Algar, RUS: Bělgorod).

WEST MEDIA - producent a provozovatel sítě DinoPark Europe, výrobce robotických i statických modelů dinosaurů a navazujících dekorací.

Kontakt:

Jiří Machálek, WEST MEDIA, tel. 777107010

Milan Choulík, WEST MEDIA, tel. 777107052

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-Rusko-zábava-DinoPark-WEST MEDIA

Category

Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.