Společnost JA Solar dodá 100 % modulů pro první užitkovou solární elektrárnu v Malajsii

Peking 13. července (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. („JA Solar"), jeden z největších světových výrobců solárních produktů, dnes oznámila, že získala zakázku na dodávku modulů s celkovou kapacitou 50 MW (AC) modulů pro první užitkový solární projekt v Malajsii.

Inaugurační projekt o výkonu 50 MW, který se nachází v Sabah, představuje významný milník v rozvoji sluneční energie v Malajsii, který získal spoustu pozornosti Ministerstva energetiky, Komise pro energetiku, společnosti Sabah Electricity a vyšších vládních úředníků. YB Datuk Seri Panglima Dr. Maximus Johnity Ongkili, ministr energetiky, zelených technologií a vody (Malajsie) navštívil projekt dne 28. června 2017. Uznale se vyjadřoval o kvalitě solárních modulů a konstrukčním procesu a vyjádřil naději, že solární elektrárna bude moci být brzy napojena a přispět k průmyslu zelené energie v Malajsii.

Společnost SPIC Energy Malaysia Sdn. Bhd., dceřiná společnost společnosti State Power Investment Corporation (dále jen „SPIC"), poskytla pro tento projekt službu EPC (zajištění energetické výkonnosti). SPIC je největším investorem a provozovatelem solárních elektráren v Číně i na celém světě. JA Solar poskytuje vysoce výkonné monovodní moduly Percium o celkovém výkonu 50 MW (AC) s nižším stupněm degradace, lepší anti-PID výkonností a vyšším výkonem, které mohou pracovat v horkém a vlhkém prostředí. Se všemi moduly, které poskytuje společnost JA Solar, je projekt v současné době ve výstavbě a očekává se, že bude dokončen do konce roku 2017. Kromě toho se očekává, že projekt solární energie vytvoří více než 200 pracovních míst a vyřeší problém nedostatku energie v Sabah.

Pan Cao Bo, viceprezident společnosti JA Solar, uvedl: „Jsme nadšeni, že jsme se spojili s jedním z našich největších zákazníků, společností SPIC, opět na zahraničním trhu. Věříme, že tato zakázka odráží naši hodnotu a technickou inovaci pomocí vysoce výkonných solárních modulů. Investovali jsme 163 miliónů dolarů do naší výroby v Penangu v Malajsii, která produkuje poly a mono články s roční kapacitou 1000 MW. Z hlediska vztahů mezi Čínou a Malajsií zůstávají investice do výrobních zařízení a sdílení našich technických znalostí na rychle rostoucím trhu Malajsie naší hlavní prioritou. Kromě toho se těšíme na poskytování těch nejkvalitnějších solárních produktů a služeb našim globálním partnerům a zákazníkům".

KONTAKT: YANG Chen, +86-10-6361-1888, yangchen@jasolar.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-Malajsie-energie-JA Solar Holdings

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.