Legenda Rapidu, Antonín Panenka, na pozvání Lyoness navštívil zápas proti AS Monaco

zleva: prezident Rapidu Michael Krammer, jednatelka Lyoness Austria Heidemarie Kipperer, Antonín Panenka, ředitel Rapidu Christoph Peschek a členka prezidia Rapidu Petra Gregorits 
Foto: leadersnet/D.Mikkelsen

zleva: prezident Rapidu Michael Krammer, jednatelka Lyoness Austria Heidemarie Kipperer, Antonín Panenka, ředitel Rapidu Christoph Peschek a členka prezidia Rapidu Petra Gregorits Foto: leadersnet/D.Mikkelsen

Praha/Graz/Vídeň 12.července (PROTEXT/ots)

V neděli, 9. července 2017, pan Antonín Panenka, legenda a bývalý hráč klubu SK Rapid (1981-1985), fandil svému týmu a držel mu palce přímo na stadionu při zápasu proti AS Monaco.

„Velmi nás těší, že Antonín Panenka přijal naše pozvání na tento zápas a společně s námi jej sledoval,“ říká Heidemarie Kipperer, jednatelka společnosti Lyoness Austria GmbH. „Víme, že pan Antonín Panenka se rád účastní zápasů ,svého‘ Rapidu a podporuje tak tým i fanoušky. Tomuto jeho přání jsme velmi rádi vyhověli.“ Antonín Panenka se zúčastní také nadcházejících nejdůležitějších domácích utkání a do lóže, kterou Lyoness na stadionu využívá, bude zvát i další legendy Rapidu. Lyoness je od léta 2015 kooperačním partnerem klubu SK Rapid.

Antonín Panenka vstřelil ve 172 mistrovských zápasech 77 gólů, stal se mimořádnou součástí velké rodiny Rapidu a zůstává vzorem pro mnoho mladých hráčů.

O Lyoness

Podnikatelská skupina Lyoness dělí své aktivity mezi více oblastí. Jednou cílovou skupinou jsou spotřebitelé, kteří chtějí po celém světě při nakupování s Cashback card a při online nakupování ušetřit peníze (Cashback a Shopping Points). Značka Cashback Solutions oslovuje všechny společnosti, které chtějí využívat odvětví a hranice zemí překračující zákaznický věrnostní program. Lyconet se zaměřuje na samostatné podnikatele, kteří si chtějí vybudovat vlastní Shopping Community. Lyoness je v současné době zastoupen ve 47 zemích na všech kontinentech. 7 milionů členů využívá Lyoness výhody u více než 75.000 partnerských společností po celém světě. Více na www.lyoness.com.

Kontakt:

Silvia Kelemen Weihs

Head of Public Relations

Lyoness Group AG

Tel.: +43 (0) 664/85 55 241

E-Mail: silvia.kelemen@lyoness.ag

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-Rakousko-obchod-fotbal-lidé-Lyoness Europe

Category

Sport
Retail chains and goods distribution
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.