Atotech Evropská protikorozní konference 2017 - požadavky, trendy a řešení

Obr.: Atotech Evropská protikorozní konference v Miláně, která se uskutečnila ve dnech 11. – 12. května 2017, se zúčastnilo více než 160 návštěvníků z celé Evropy

Obr.: Atotech Evropská protikorozní konference v Miláně, která se uskutečnila ve dnech 11. – 12. května 2017, se zúčastnilo více než 160 návštěvníků z celé Evropy

Berlín 19. května (PROTEXT)

Ve dnech 11. - 12. května 2017 se uskutečnila Evropská protikorozní konference 2017, ke společnosti Atotech se připojili zástupci, další důležití činitelé automobilového průmyslu a spojovacích materiálů. Více než 160 návštěvníků z 15 evropských zemí přijalo pozvání do italského Milána. Účastníci byli seznámeni s informacemi o posledních inovacích v protikorozních úpravách a technologii zinkových lamel.

Během letošního ročníku byla věnována zvláštní pozornost technologiím spojovacích materiálů. Renomovaní experti sdíleli s účastníky svůj pohled na nejnovější protikorozní technologie, současné a budoucí požadavky trhu, stejně jako na technologické trendy. Gabriele Ciaccio, manažer povrchových úprav v automobilce Fiat Chrysler, hovořil o technických a funkčních požadavcích na korozní testování definované nadnárodním výrobcem automobilů. Svým širokým přehledem ovlivnil pozvané hosty a taktéž i tým Atotechu. Sergio Pirovano, prezident Asociace italských výrobců šroubů (UPIVEB), sdílel fascinující pohled na trendy spojovacích materiálů, budoucí výzvy a příležitosti pro jejich výrobce.

"Protikorozní konference společnosti Atotech je evropské místo setkání, kde se společně scházejí nejlepší experti na povrchové úpravy," říká Romeo Carlo Taddei, vicepresident Atotechu pro Evropu & Ameriku. "Máme štěstí, že naše akce podporují a vystupují na nich významní řečníci. Při vývoji světových protikorozních procesů čerpáme také z jejich inspirativního vkladu," uzavírá konferenci pan Taddei.

O společnosti Atotech

Atotech je jedním z předních světových výrobců speciální chemie a zařízení pro výrobu plošných spojů a polovodičů, jakož i pro dekorativní a funkční povrchové úpravy. Atotech má roční obrat ve výši 1,1 mld. amerických dolarů. Společnost je plně odhodlána přispívat k udržitelnosti - vyvíjíme technologie pro minimalizaci odpadu a snížení dopadu na životní prostředí.

Kontakt:

Anna Luisa Halle

Erasmusstr. 20

10553 Berlín, Německo

tel.: +49 30-349 85-878

e-mail: anna-luisa.halle@atotech.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Německo-ČR-průmysl-trh-odpady-firmy-Atotech

Category

Retail chains and goods distribution
Banks, insurance companies, stock exchanges
Environment

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.