Program náboru talentů z USA společnosti GAC Motor je díky využití mezinárodních znalostí propagátorem její značky jako mezinárodního výrobce

Yu Jun, ředitel GAC Motor, při náborové akci (PRNewsfoto/GAC Motor)

Yu Jun, ředitel GAC Motor, při náborové akci (PRNewsfoto/GAC Motor)

Silicon Valley (Kalifornie)/ Boston / Detroit 18. (PROTEXT/PRNewswire)

Čínská nejrychleji rostoucí automobilka GAC Motor, která je dceřinou společností skupiny GAC Group, zahájila v Silicon Valley, v Detroitu a Bostonu náborový program pro talenty. Cílem společnosti je přilákat schopné a kreativní pracovníky, aby se připojili k rostoucímu mezinárodnímu týmu, který z ní rychle vytváří jednoho z nejlepších výrobců aut na světě.

Společnost GAC Motor má v současnosti volné pozice v oborech strojírenství, technologie výzkumu a vývoje, marketingu a komunikace, přijímá také pracovníky na školení v managementu.

Další dceřiné společnosti skupiny GAC Group se také účastní těchto náborových aktivit a vyhledávají talenty pro obsazování pozic v oblasti výzkumu a vývoje, autodílů, vozidel, obchodních a finančních služeb.

Během proslovu při příležitosti setkání zástupců společnosti GAC Motor s vynikajícími absolventy prestižních světových univerzit v Institutu technologie Massachusetts (MIT) v Bostonu, které se uskutečnilo 10. května, Yu Jun, generální ředitel společnosti GAC Motor, uvedl: „Společnost GAC Motor dosáhla úhrnné míry růstu ve výši 85 procent šest let za sebou; takovýchto úspěchů bychom nemohli dosáhnout bez znalostí a úsilí každého zaměstnance a naším cílem je poskytnout ideální platformu, kde lidé mohou dosáhnout svého plného potenciálu."

Toto vyhledávání světových talentů je nedílnou součástí zahraniční strategie společnosti GAC Motor, která zahrnuje integraci technologie a kapitálových zdrojů, stejně jako dodržování pěti světových obchodních systémů: výzkumu a vývoje, nákupního a dodavatelského řetězce, výroby, marketingu a zákaznických služeb.

Společnost GAC Motor také 22. dubna pořádala první mezinárodní konferenci distributorů v čínském Hangzhou, kde svým zahraničním distributorům umožnila diskutovat o budoucím vývoji automobilového průmyslu, vytvářet nové strategie brandingu a formy spolupráce, posilování pracovního kolektivu a představení produktů na základě výzkumu světového trhu z roku 2016.

Společnost má v úmyslu v roce 2017 představit na mezinárodním trhu luxusní modely, včetně vozů GA8 a GS8, nabízet produkty vyšší kvality a služby pro světové zákazníky.

„GAC Motor přidělí více zdrojů našemu sektoru zahraničního obchodu, posílí podporu svých distributorů v aspektech obchodní politiky, marketingu a reklamy a zavádění nových modelů s cílem vybudování mezinárodního distribučního týmu, který bude společně s naší společností růst v nové éře globálního rozvoje," dodal pan Yu.

„Zavedením programu náboru globálních talentů se aktivně účastníme celosvětového trhu, který rychle směřuje do „průmyslové éry 4.0", kde se technologie a inovace značky stávají klíčovými pro konkurenceschopnost."

Od roku 2008 společnost GAC Motor neustále překvapuje mezinárodní automobilový průmysl vozidly, které určují trend, technologickými objevy a novými rekordy prodeje. Společnost úspěšně provozuje činnost na Středním východě, v jihovýchodní Asii, ve východní Evropě, Africe a v Jižní Americe a pokračuje budováním zahraničních sítí prodeje a služeb ve 14 zemích a dalším rozšířením působnosti na trhu luxusních vozů. GAC založí své první severoamerické centrum výzkumu a vývoje v roce 2017 v Silicon Valley a vstup na severoamerický trh plánuje do roku 2019.

Pro zvýšení vlivu na mezinárodních trzích uspořádala společnost GAC Motor mnoho akcí, v roce 2014 spolupracovala při produkci filmu Transformers: Age of Extinction, zorganizovala asijsko-evropskou výpravu o délce 15 000 kilometrů, která procházela osmi zeměmi oblasti Hedvábné stezky v roce 2015 a byla také vybrána jako výlučný sponzor soutěže Africa Magic Viewers' Choice Awards 2016 a investičního fóra Nigeria Governors' Investment Forum v roce 2017.

V lednu 2017 se společnost GAC Motor představila na severoamerické mezinárodní automobilové výstavě (NAIAS) již potřetí a debutovala třemi populárními vozidly, prvním elektromobilem GE3, novým SUV GS7 a koncepčním vozem EnSpirit, čím upoutala velkou pozornost automobilových odborníků, znalců, médií a hostů. Vůz GS7 byl deníkem New York Times nazván „Hitovým SUV nové generace" a magazín Forbes jej označil za „Úctyhodný světový debut". V dubnu na autosalónu v Šanghaji uzavřelo GAC Motor strategická partnerství s 10 nejvýznamnějšími dodavateli v auto průmyslu, včetně společností Aisin Seiki, Michelin, Continental a Faurecia, s cílem vyrábět vozy nejvyšší kvality.

„K našim budoucím plánům patří zvýšení investic do technologií, abychom učinili další krok v našem přechodu na elektrická a inteligentní vozidla, dále posílili naši značku na mezinárodním trhu a vytvořili také ekosystém automobilového internetu pro propagaci GAC Motor jako světové značky s moderní výrobou, výzkumem a vývojem a marketingovými schopnostmi," uvedl pan Yu.

O společnosti GAC Motor

GAC Motor je dceřinou společností skupiny GAC Group, která vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní vozidla, motory, autodíly a automobilové příslušenství. V roce 2016 dosáhla meziroční míry růstu ve výši 96 procent, což je v daném období nejvyšší růst mezi čínskými značkami. Podle recenzí a hodnocení kvality služeb (IQS) agentury J.D. Power pro asijsko-pacifickou oblast v roce 2016 se společnost GAC Motor umístila na 5. místě mezi všemi značkami, což je již čtvrtým rokem nevyšší pozice mezi všemi čínskými značkami.

Pro další informace navštivte:

Facebook: https://www.facebook.com/GACMotor

Instagram: https://www.instagram.com/gac_motor

Twitter: https://twitter.com/gac_motor

Kontakt pro média:

Suki Wong

+86-186-8058-2829

sukie_gacmotor@126.com

Taki Jiang

+86-134-5028-4242

takijiang@126.com

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/512923/Yu_Jun_GAC_Motor.jpg

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/512925/GAC_Motor_recruitment_event.jpg

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/512924/GAC_Motor_recruitment_event_group_photo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-automoto-GAC Motor

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

Týmová fotografie GAC Motor na náborové akci (PRNewsfoto/GAC Motor)

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.