Akcelerátor WARP Empower Spaces umožní, aby se zavádění produktů po celé Evropě stalo realitou

Join the program for start-ups, offering unique opportunities in the smart solutions. Apply to WARP Empower Spaces now! (PRNewsfoto/hub:raum and innogy Poland)

Join the program for start-ups, offering unique opportunities in the smart solutions. Apply to WARP Empower Spaces now! (PRNewsfoto/hub:raum and innogy Poland)

Krakov (Polsko) 17. května (PROTEXT/PRNewswire)

hub:raum (inkubátor německé společnosti Deutsche Telekom) spolu s firmou innogy Poland umožní mladým podnikatelům působícím v oblasti malých řešení uvádět na trh své moderní produkty a služby.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20160907/405038LOGO )

(Fotografie: http://mma.prnewswire.com/media/512382/WARP_Empower_Spaces.jpg )

Podle zprávy agentury PwC, má 81% zákazníků povědomí o koncepci inteligentních domácích zařízení, ale jen 26% by takové produkty v současné době chtělo [1]. Kromě toho zákazníci uvádějí, že jsou ochotni zaplatit za inteligentní zařízení, která přinášejí úsporu nákladů, bezpečnost, zabezpečení a pohodlí. Firma hub:raum (inkubátor německé společnosti Deutsche Telekom pro začínající firmy) a společnost innogy Poland nedávno spustily program WARP Empower Spaces pro začínající firmy, který nabízí jedinečné příležitosti v oblasti malých řešení.

V současné době představuje označení „smart“ více než jen automatický a připojený, znamená inteligentní, promyšlená a smysluplná řešení, která mají dopad na lidi, jejich vztahy, preference a prostředí. Z toho důvodu je každá technologická firma velmi zaměstnána vytvářením produktů pro internet věcí nebo pro inteligentní a připojené předměty každodenní potřeby. Obrovskou výzvou je nabízet řešení, která by byla používána zákazníky v široké míře. K dosažení tohoto cíle musí mít začínající podniky působící v oblasti inteligentních řešení partnera, který je povede od vytvoření prototypu po uvedení produktů na trh.

Program WARP Empower Spaces organizovaný společnostmi hub:raum a innogy Poland je určený pro hledání začínajících podniků působících v oblasti malých řešení, jako je například inteligentní bydlení, inteligentní město, inteligentní domov apod. Kromě toho by pro tato řešení měly být výhodou možnosti, jak elektřina a konektivita mohou zlepšit a obohatit lidské životy vytvořením reagujícího prostředí.

WARP Empower Spaces poskytne začínajícím podnikům všechny nezbytné nástroje a jedinečné know how k tomu, aby mohli urychlit přípravu uvedení jejich produktů a služeb na trh a komercionalizaci projektů. Výsledkem bude, že začínající podniky, které nejlépe odpovídají potřebám obou korporací, budou mít šanci získat investice od inkubátoru hub:raum, společnosti innogy Poland a předních fondů v oblasti korporátního rizikového kapitálu.

Lhůta pro podávání žádostí do programu WARP Empower Spaces končí 26. května. Žádejte nyní prostřednictvím: https://warpaccelerator.com/empowerspaces/

1. http://www.pwc.com/CISconnectedhome

O inkubátoru hub:raum

hub:raum, je inkubátor společnosti Deutsche Telekom a nabízí řadu různých programů a formátů pro vytváření nových obchodních příležitostí mezi ekosystémem začínajících podniků a společností Deutsche Telekom. Inkubátor hub:raum navíc selektivně investuje do počáteční fáze začínajících podniků, které strategicky doplňují podnikání firmy Deutsche Telekom a umožňují jí plnit své priority v oblasti inovací.

O společnosti Innogy Poland

Skupina innogy Group je přední evropská energetická společnost působící v oblasti obnovitelné energie, elektřiny, infrastruktury pro dodávky zemního plynu a prodej. Největší dceřiná společnost skupiny innogy Group firma innogy Poland S.A. je zodpovědná za podporu rozvoje skupiny v Polsku a dodává energii 930 000 zákazníkům. Zaměřuje se na nabídky moderních a trvale udržitelných produktů a služeb pro své stávající i budoucí zákazníky, aby jim pomohla využívat různé formy energie efektivněji a zlepšila kvalitu jejich života.

http://www.innogy.pl

Zdroj: hub:raum a Innogy Poland

Kontakt a další informace:

hub:raum, Konrad Mróz, odborník na firemní komunikaci, Email : hello@hubraum.com, Tel.: +48 602 203 067, https://warpaccelerator.com/empowerspaces/

Innogy Poland, http://www.innogy.pl, a biuro.prasowe@innogy.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Polsko-komunikace-energie-trh-Innogy Poland-hub:raum

Category

PC, Internet, telecommunications, post service
Retail chains and goods distribution
Electricity, gas, heat and coal

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.