5. výstava AGRO Chengdu zve podniky z celého světa pro hledání obchodních příležitostí v západní Číně

AGRO Chengdu 2016 (PRNewsfoto/Chengdu New East Exhibition Co.)

AGRO Chengdu 2016 (PRNewsfoto/Chengdu New East Exhibition Co.)

Chengdu (Čína) 17. května (PROTEXT/PRNewswire)

5. edice mezinárodního veletrhu moderního příměstského zemědělství v Chengdu (nazýván také AGRO Chengdu) se uskuteční v Chengdu (Čína) od 30. června do 3. července 2017. Tento veletrh organizovaný v západní Číně, který je věnován všem zemědělským produktům a technologiím, si klade za cíl vytvořit profesionální výměnnou platformu pro místní a zahraniční zemědělské podniky, kde mohou propagovat svou značku, rozšířit svou působnost a podporovat přeshraniční obchodní spolupráci.

Chengdu je významným městem čínské iniciativy Pásu a stezky a také městem, do kterého čínská vláda hodně investovala. Provoz železnice ucelených vlaků mezi Čínou a Evropou se stal důležitou tepnou ekonomického rozvoje Chengdu a výrazně přispívá k větší intenzitě mezinárodní spolupráce, která se projevuje také v oblasti zemědělství.

Zemědělské instituce, obchodní asociace a zástupci podniků z více než 10 zemí a regionů se každoročně scházejí na výstavě AGRO Chengdu za účelem obchodu a výměny. Pan Amir Laty, generální konzul Izraele v Chengdu, poskytl po návštěvě 4. AGRO Chengdu velmi pozitivní hodnocení této výstavy a viděl v Chengdu obrovský potenciál spolupráce s mnoha zeměmi, ke kterým zařadil Izrael.

V letošním roce se 5. AGRO Chengdu bude rozprostírat na ploše 55 000m2 , kde 1 300 vystavovatelů představí své zemědělské produkty a technologie, které budou pokrývat celý zemědělský dodavatelský řetězec -- od moderních zemědělských technologií, speciálních zemědělských produktů, materiálů využívaných v zemědělství, zemědělských strojních zařízení, logistiky a balení zemědělských produktů po moderní komplexní zemědělské služby a další. Je také nutno zmínit, že tento veletrh přidal pavilon spolupráce věnovaný iniciativě "Pásu a stezky", kde budou vystaveny zemědělské produkty, technologická zařízení a představeny projekty spolupráce různých zemí a měst patřících k této významné iniciativě.

Podniky z 11 zemí, včetně Ruska, Izraele, Francie, Malajsie, Austrálie, Španělska, Singapuru, Japonska, Thajska a Nepálu, potvrdily svou účast na tomto veletrhu, očekává se také účast podniků z dalších zemí. 5. AGRO Chengdu srdečně zve všechny průmyslové podniky, obchodní asociace a společnosti, aby se této výstavy zůčastnili a seznámily se s možnostmi rozvoje v západní Číně. Zájemci mohou kontaktovat paní Zhao z organizace Chengdu New East Exhibition Co.,Ltd. (organizátor tohoto expa), na tel. č. +86-028 86280019/ +86-18215577029, nebo na e-mail 261032945@qq.com.

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/512309/AGRO_CHENGDU_2016.jpg

KONTAKT: Paní Zhao, tel.: +86-028 86280019/ +86-18215577029, nebo e-mail: 261032945@qq.com.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-zemědělství-obchod-Chengdu New East Exhibition

Category

Agriculture, forestry, water management
Retail chains and goods distribution

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.