Retro lednice Bulli: legenda ve stylu minibusu

Retro lednice Bulli

Retro lednice Bulli

Praha 21. dubna (PROTEXT)

Po celém světě proslavený Volswagen Bulli Minibus, známý z éry hippies, symbolizuje spontánnost a pocit svobody, tak typické pro USA padesátých let. Díky spolupráci Gorenje a automobilky Volkswagen můžete nyní tento designový kousek zaparkovat i u vás v kuchyni.

Nepřehlédnutelná chladnička Bulli, stylizovaná do podoby známého minibusu, byla navržena ve spolupráci s automobilkou Volkswagen a stejně jako ikonický vůz přináší typické designové prvky.

Skvělý design ovšem zdaleka není jediné, co tato chladnička může nabídnout. Pod retro vzhledem se nachází chladicí prostor doslova nabitý moderními technologiemi a funkcemi. Chladničky jsou vybaveny funkcí lonAir, která udržuje potraviny čerstvé a zdravé, modernizovanými kompresory pro co nejnižší spotřebu a vysoce variabilním systémem polic.

Chladnička Bulli tak spojuje to nejlepší z obou světů. Úžasný retro design a nejmodernější technologie současnosti v jednom.

Kontakt:

Miloslav Hamsa

e-mail: miloslav.hamsa@numberone.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-elektronika-styl-automoto-trh-firmy-Volkswagen-Gorenje

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons
PC, Internet, telecommunications, post service
Retail chains and goods distribution
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.