Prehistorický park v Chvalovicích u Znojma je na prodej

Chvalovice (Znojemsko) 21. dubna (PROTEXT)

Areál prehistorického parku u rakouských hranic bude 13. 6. 2017 prodán ve výběrovém řízení nejvyšší nabídce. Minimální cena areálu PREHISTORIC parku není stanovena.

Areál lze využívat jako muzeum nebo k jiným podnikatelským záměrům. Podle Evy Jeřábkové z dražební společnosti PROKONZULTA, která výběrové řízení organizuje, je na místě expozice prehistorických zvířat, dinosaurů a modelů předchůdce člověka, které nejsou součástí prodeje.

Areál je umístěn v blízkosti centra obce Chvalovice nedaleko od Znojma, na hlavním silničním tahu Znojmo-Vídeň. Součástí je zázemí s občerstvením i dětské hřiště.

Celý zábavní park je v provozu od roku 2010, v průběhu provozu byl postupně rozšiřován a doplňován. Předmětem prodeje je objekt sestávající z jednopodlažní budovy o podlahové ploše 1.360 m2 (vstupní hala, sociální zázemí, výstavní prostor) a přilehlé pozemky na ploše 2.464 m2.

Forma zpeněžení této velmi zajímavé nabídky byla zvolena záměrně přes výběrové řízení, tak, aby se ukázalo, jakou skutečnou cenu chtějí zájemci nabídnout.

Kontakt: Více informací o výběrovém řízení naleznete na https://www.prokonzulta.cz/vr/prehistoric-park-chvalovice--303.htm

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-reality-trh-aukce-firmy-Prokonzulta

Category

Retail chains and goods distribution
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Brno region

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.