Start-up Enehano Solutions získal ocenění IBM Commerce

Praha 18. dubna (PROTEXT)

Prestižní ocenění Partner roku 2016 pro oblast IBM Commerce Solutions se podařilo získat mladému start-upu Enehano Solutions za vítězství ve výběrovém řízení na dodávku campaign management řešení pro Equa bank, celkové správy multi-kanálových kampaní.

Enehano Solutions je nyní partnerem Equa bank pro implementaci campaign management řešení na bázi IBM Campaign a IBM Marketing Cloud a jejich integraci na současné komunikační kanály banky.

Campaign management je unifikovaným nástrojem pro celkovou správu kampaní a prodejních příležitostí. Od samotného vytvoření, přes exekuci a správu, až po samotné vyhodnocení jednotlivých unikátních principů a samotných kanálů při zpracovávání obchodních potenciálů. Právě efektivní práce s daty (například o klientské loajalitě a spokojenosti) a možnostech nejen jejich uchovávání a postupného reportingu, ale i patřičného rozvoje k maximalizaci užitku, jsou mezi hlavními cíli tohoto řešení.

Enehano Solutions je mladou společností, která v sobě kombinuje propojení IT a businessu se zaměřením na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií.

Kontakt:

Jiří Mach

CEO Enehano Solutions

jiri.mach@enehano.cz

+420 725 817 421

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-hospodářství-počítače-média-reklama-banky-firmy-RightWords Solution

Category

PC, Internet, telecommunications, post service
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement
Banks, insurance companies, stock exchanges

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.