Advantage Smollan kupuje firmu Combera Group GmbH

Londýn 20. března (PROTEXT/BusinessWire)

Transakce zrychlí pokrytí společnosti Advantage Smollan, umožní jí pracovat se zákazníky v celé Evropě.

Společnost Advantage Smollan Limited, společné sdružení obchodních korporací firem Advantage Solutions (dále jen Advantage) a Global Smollan Holdings (dále jen Smollan), dnes oznámila, že pracuje na akvizici společnosti Combera Group GmbH. Společnost Combera je specialista na outsourcovaný prodej, prodejní politiku (merchandising), audity, aktivaci a zapojování s pobočkami v 13 evropských zemích a sítí partnerů, která pokrývá další země. Dokončení akvizice podléhá obvyklým podmínkám, včetně získání všech nezbytných souhlasů regulačních orgánů.

Společnost Advantage Smollan poskytne řešení pro outsourcovaný prodej, marketing a technologie výrobcům spotřebního zboží a maloobchodníkům v Evropě a po dokončení akvizice společnosti Combera bude mít pobočky v 15 evropských zemích, jako například ve Spojeném království, Německu, Rakousku, Polsku, Portugalsku a Rusku.

Před dvěma lety se společnost Advantage, která působí v Severní Americe, a Smollan, která působí na čtyřech kontinentech kromě Evropy, staly přední světovou firmou v oblasti řešení pro maloobchod, když oznámily globální partnerství. Díky němu rozšířily pokrytí a nejlepší postupy obou firem, aby mohly poskytovat perfektní globální služby pro hlubší a širší strategickou spolupráci s klienty. To zahrnovalo vytvoření firmy Advantage Smollan jako jednotného řešení pro Evropu. Po dokončení akvizice společnosti Combera, bude firma v rámci globálního partnerství pokrývat šest světadílů a více než 35 zemí.

„Připojení společnosti Combera do našeho portfolia dramaticky změní náš dosah a vliv a přinese nám nejširší přítomnost v celé Evropě v našem oboru,“ řekl Laurence Clube, provozní ředitel společnosti Advantage Smollan. „Společnost Combera rovněž obohatí širší skupinu Advantage Smollan o mnoho svých nejlepších postupů a otevře dveře pro další možnosti budoucího rozvoje. Tato transakce představuje velký krok vpřed v naší vizi poskytovat komplexní řešení v celé Evropě i globálním měřítku, díky větší spolupráci mezi firmami Advantage a Smollan.“

„Abychom mohli poskytovat našim klientům z řad podnikatelů v Evropě i globálním měřítku komplexní řešení pro maloobchodní prodej, technologie a reporty, musíme být na půdě Evropy absolutně nejlepší, pokud jde o prvenství v určité oblasti, talenty a zdroje. Můžeme tak obohatit naši nabídku prostřednictvím širšího pokrytí a schopností, zatímco se budeme stále zaměřovat na naše původní regiony,“ řekla Tanya Domierová, generální ředitelka společnosti Advantage. „Z toho vycházíme při našich dosavadních akvizicích a jmenováních vedoucích pracovníků, od jmenování zkušeného odborníka Hanse Savonijeho ze společnosti Royal Unibrew do funkce výkonného viceprezidenta po naši probíhající akvizici společnosti Combera, která má renomé pro vynikající výkony a zkušenosti v každé zemi, kde působí.“

„Naše dlouholetá historie a ověřené schopnosti v oblasti řešení outsourcovaného prodeje v celé oblasti diverzifikovaného kulturního prostředí Evropy rozšíří globální dopad této společné cesty,“ vyzdvihla Sarah Auerová, generální ředitelka společnosti Combera. Společnost Combera byla založena v roce 1976 a mezi její klienty patří přední nadnárodní značky působící v Evropě. Vzhledem k historii, úspěchu a vlivu bude společnost Combera pokračovat ve své činnosti pod svým současným názvem.

O společnosti Advantage Smollan

Společnost Advantage Smollan, založená v roce 2015, je sdružení obchodních korporací firem Advantage Solutions (Advantage) a Global Smollan Holdings (Smollan), které poskytuje řešení pro unifikovaný prodej, marketing a technologie pro výrobce spotřebního zboží a maloobchodníky v celé Evropě. Společnost Advantage Smollan nabízí nejlepší schopnosti a technologie spolu se znalostmi místních podmínek, které se týkají jedinečné dynamiky jednotlivých trhů. Spojuje nejlepší postupy a zdroje firem Advantage a Smollan s rozsáhlými zkušenostmi a přední pozicí jednotlivých firem na trhu. To vše v souladu s perfektními službami, prvenstvím v oblasti inovací a podnikatelským duchem, aby mohla přinášet lepší výsledky klientům a zákazníkům. Další informace o společnosti Advantage Smollan, naleznete na adrese www.advantagesmollan.com. Další informace o společnosti Advantage, naleznete na www.advantagesolutions.net. Další informace o společnosti Smollan, naleznete na adrese www.smollan.com.

O společnosti Combera Group GmbH

Společnost Combera byla založena v Mnichově v roce 1976 s cílem přepracovat model prodeje prostřednictvím outsourcovaných služeb. Od té doby prošla společnost diverzifikací v oblasti služeb a geografického pokrytí, ale zůstala věrna svému původnímu cíli dodávat řešení v místě prodeje. Začátkem nového tisíciletí zahájila společnost Combera svou mezinárodní cestu, když navázala úspěšnou spolupráci s místními podnikateli v jiných zemích. Prostřednictvím sítě partnerů je společnost Combera předním poskytovatelem terénních marketingových služeb a řešení v celé Evropě, pro přední nadnárodní značky s řešeními pro zapojení nakupujících, dostupnost, aktivaci a audity. Další informace naleznete na adrese www.comberagroup.com

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20170317005446/en/

Kontakty

Advantage Solutions:

Will Minton, viceprezident firemního marketingu

Tel: 949 797 3105

Email: will.minton@advantagesolutions.net

nebo

Bryce Robinson, právní poradce

Tel: 949 794 2204

Email: bryce.robinson@advantagesolutions.net

nebo

Combera Group GmbH:

Sarah Auerová, generální ředitelka

Tel: +49 89 55107-525

Email: sarah.auer@combera.com

nebo

Smollan Group:

Monique Yaffeová, výkonná ředitelka

Tel: +27 11 458-0000

Email: monique.yaffe@smollan.co.za

nebo

Advantage Smollan:

Laurence Clube, provozní ředitel

Tel: +44 (0)7717 733 294

Email: lclube@advantagesmollan.com

Zdroj: Advantage Smollan Limited

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Británie-obchod-trh-služby-Advantage Smollan

Category

Tourism and travel services
Retail chains and goods distribution

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.