Společnost Intelliber Technologies spouští Socialyk - první networkingovou platformu SaaS zaměřenou na člověka

San Francisco 19. března (PROTEXT/PRNewswire)

Intelliber Technologies INC; společnost se sídlem v San Franciscu a v Jamshedpuru v Indii dnes oznámila spuštění platformy Socialyk - prvního networkingu SaaS zaměřeného na člověka.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/479900/Landing_Page_Socialyk.jpg

Socialyk je první plně funkční end-to-end networkingová platforma poptávek a dodávek na světě, která je zaměřená na člověka." Socialyk je také nejrychleji rostoucí platforma v doméně SaaS. Týdenní míry růstu platformy Socialyk nikdy nebyly od jejího spuštění dne 20. ledna 2017 nižší než 900 %. Po jejím spuštění na konci ledna se do platformy Socialyk registrovalo již 25 000 uživatelů Jyoti Ranjan; zakladatel a výkonný ředitel společnosti Intelliber Technologies uvedl, že v platformě Socialyk, jde více o představení příležitostí jejím uživatelům a pomoci jim ušetřit mnoho času a peněz. „Socialyk je platformou, kde se uživatelé shromažďují k nastínění pohledů, informací o trhu, najímají talentované kandidáty, budují základnu svých předplatitelů, získávají zákazníky, umisťují citlivé informace, prověřují recenze, žádají o nabídky, zadávají tendery na projekty, provádějí marketing podle cílové skupiny a typu spotřebitele, prodávají prostřednictvím nabídek v reálném čase, mají přístup k analytickým datům, které nejsou veřejnosti k dispozici, a žádají o zaměstnání," uvedl Jyoti Ranjan - výkonný ředitel a zakladatel společnosti Intelliber Technologies . Socialyk je nyní pouze na webu a v 1. červnovém týdnu 2017 se plánuje spuštění aplikace pro Android a iOS. Jyoti Ranjan dodal, že uživatelé, obsah a akce jdou ruku v ruce s poptávkou vyhodnocené sítě tisíců jednotlivců, mezi kterými jsou podnikatelé, náboroví pracovníci, cestovatelé, bloggeři, organizátoři akcí, vedoucí projektů, marketéři atd. na platformě Socialyk.

Vytvořte si svůj účet

Na platformě Socialyk mohou jednotlivci zveřejňovat své potřeby napříč relevantními kategoriemi a ponechat na jejím stroji zaměřeným na člověka, aby jim automaticky přiřadil správné uživatele. Cokoliv, kdykoliv, kdekoliv to potřebují.

„Mezi vaše lidské potřeby muže patřit cestovní kancelář na Havajských ostrovech, cesta na Mount Everest, hledání partnera k cestování; mezi obchodní potřeby může patřit hledání společnosti v Silicon Valley, nakupujícího ve vaší lokalitě, náborový pracovník přijímající vás díky vašim dovednostem, marketér zveřejňující nabídky pro vaši cílovou skupinu nebo potápěč v Bangkoku. Díky platformě Socialyk jsou nyní na dosah ruky neuvěřitelní uživatelé na celém světě."

Každý v platformě Socialyk má detailní profil se vzorky své práce. Můžete vidět jejich zájmy, dovednosti, preference a úplný rozsah jejich kompetencí. Recenzenti vám pomohou vybrat správnou společnost pro vaši další zakázku. V platformě Socialyk můžete přidat svůj stávající tým; dát lidem vědět o vašich službách a produktech nebo vybudovat celý tým od nuly díky naší funkci zveřejňování pracovních míst. „Přístup platformy Socialyk, který je zaměřený na člověka, přináší informace a příležitosti pro vaše potřeby přímo k vám. Platforma Socialyk také provádí marketingový průzkum, zpracovává obchodní informace a průzkumy pro společnosti a jednotlivce a pomáhá vám s informovaným rozhodováním prostřednictvím obchodních údajů v reálném čase."

„Takže ať už jste náborový pracovník, hledáte zaměstnání, jste na volné noze, vlastníte společnost, značku nebo mediální konglomerát, platforma Socialyk vám pomáhá zaměřit se na to, co máte nejraději - dělat úžasné věci. Využití příležitostí, které vám přináší Socialyk; v reálném čase a pokaždé."

Video - https://www.youtube.com/watch?v=RL3GSQdSeaw

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/479512/Socialyk_Logo.jpg

Kontakt: engage@intelliber.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-internet-Intelliber Technologies Inc.

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.