Salesforce CRM má prvního českého zlatého partnera

Praha 15. března (PROTEXT)

AspectWorks s.r.o. dnes oznámila, že dosáhla statusu Gold Consulting Partner Salesforce. Tento titul mohou používat společnosti, které úspěšně a kvalitně dokončí implementaci daného množství projektů v oblasti CRM, stejně jako splní přísná kritéria školení a certifikačních programů.

Získáním označení Gold Consulting Partner Salesforce se společnost AspectWorks stává první a jedinou českou společností, která tohoto úspěchu dosáhla.

Jan Svatoš, ředitel společnosti, toto ocenění komentuje: "Gold partnerství je dalším významným milníkem při naplňování naší vize stát se jedničkou na místním trhu v implementaci CRM platformy Salesforce. Toto ocenění vnímáme především jako závazek k udržení hodnotného partnerství s našimi klienty a nejvyšší úrovně kvality, jakou systém Salesforce reprezentuje. Je to jak ocenění naší kompetence a schopnosti dodávat hmatatelné výsledky včas a v rozpočtu, tak i rostoucího významu Salesforce na českém trhu."

Společnost AspectWorks je česká společnost, která působí na českém trhu v oblasti IT služeb a produktů již od roku 2005. Za více než deset let fungování, spolupracovala s desítkami klientů z ČR a zahraničí, u nichž úspěšně dokončila více než sto významných projektů. Specializuje se na vývoj softwaru na míru, kontroly kvality softwaru, outsourcing IT služeb a implementace cloudových řešení. Více se dovíte také na www.aspectworks.com.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-počítače-služby-software-firmy-AspectWorks

Category

Retail chains and goods distribution
PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.