Marco Di Piazza - výstava v zahradě Kempinsky

Praha 21. května (PROTEXT)

Italský umělec Marco di Piazza představuje významný souhrn své poslední tvorby v zahradě hotelu Kempinsky v Praze 1. Jedná se o 12 soch z nerez oceli a patinovaného železa určených k vystavení ve venkovních prostorách. Sochy jsou vystaveny pro místní i mezinárodní veřejnost od dubna do října 2011.

Marco Di Piazza se narodil v Římě v roce 1961.

Jako velmi mladý se stěhuje do Toskánska, studuje umění a architekturu ve Florencii a v roce 1989 v San Gimignanu otevírá pro veřejnost vlastní Galerii - ateliér. V roce 2003 se s rodinou stěhuje do Bonnu v Německu a od této chvíle dělí svou uměleckou činnost mezi dva evropské regiony. Jeho malířská a sochařská díla se nacházejí v soukromých a veřejných sbírkách ve více než dvaceti státech.

V případě zájmu o bližší informace či rozhovor s umělcem prosím volejte prosím Tel.:

+420 604 862 630

Kontakt: Dominika Francová

+420 604 862 630

dominika.francova@gmail.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-výtvarné-Marco Di Piazza

Category

Culture, entertainment, hobbies

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.