Firma Huawei oznámila globální spuštění svého nového herního hubu HUAWEI GameCenter

Firma Huawei dnes oznámila spuštění své oficiální platformy HUAWEI GameCenter pro distribuci a hraní her ve 33 zemích a regionech celého světa. Platforma GameCenter má za cíl spojovat hráče mobilních her prostřednictvím vysoce kvalitního obsahu a odměn. Uživatelé služeb společnosti Huawei v Asii, Tichomoří, Evropě, Latinské Americe, na Blízkém východě, v Africe a v dalších regionech si nyní mohou hraní her lépe užít, pokud si přes Galerii aplikací (AppGallery) stáhnou a začnou používat herní platformu HUAWEI GameCenter.


Nový herní svět speciálně vytvořený pro herní zážitky zcela nových rozměrů


GameCenter je platforma, která hráčům přináší jedinečné zážitky, umožňuje jim ovládat vše z jednoho místa a nabízí dvě hlavní kategorie služeb: obsahové služby a služby zaměřené na zlepšení pohodlí uživatelů. Prostřednictvím platformy GameCenter mohou uživatelé získat přístup k předobjednávkám her, k novým hrám a k oblíbeným hrám. Navíc, mohou hráči využívat exkluzivní balíčky a nabídky online her přímo při hraní. Díky tomu si mohou zlepšovat svůj profil, odemykat další slevy a užívat si neuvěřitelných výhod. Mezi nejzajímavější výhody, které platforma GameCenter nabízí, mimo jiné, patří:


● Budete mezi prvními, kdo se dozví o nových hrách a jako první budete mít možnost vyzkoušet si nové hry

GameCenter je platforma umožňující globální spuštění vybraných her, které budou dostupné výhradně přes platformu firmy Huawei. Mezi tyto hry mimo jiné patří Starship Legion-AMG, BORN AS EPIC, Farm Legend, Survival Road, Ellr Land a další.

Uživatelé zde také najdou další nové hry, jako jsou například Dynasty Legends: True Hero Rises from Chaos, Goddess MUA a další.

● Již nikdy vám neujdou globálně nejoblíbenější hry

Prostřednictvím platformy GameCenter si hráči mohou mimo jiné zahrát následující oblíbené hry: Idle Heroes, The Origin of Chaos, Brain Out, AFK Arena, Rise of Kingdoms: Lost Crusade, Lords Mobile, Asphalt 9: Legends - Epic Car Action Racing Game, Saint Seiya Awakening: Knights of Zodiac, Perfect World a další.

● Užívejte si skvělé exkluzivní dárky a nabídky, které jsou dostupné pouze přes platformu GameCenter

Uživatelé se mohou těšit na několik exkluzivních nabídek a dárků, které budou k dispozici výhradně prostřednictvím platformy HUAWEI GameCenter. Například při hraní hry Last Day Rules: Survival and Starship Legion-AMG mohou uživatelé získat exkluzivní balíčky doplňků, jako jsou zlaté mince nebo časově omezená vylepšení, a užít si tak hru na maximum. Navíc při prozkoumávání tohoto herního hubu mohou objevit další tajné výhody a dárky.

Platforma GameCenter umožní vývojářům oslovovat a získávat hráče v globálním měřítku a zvýšit tak komerční úspěšnost svých produktů

Vývojářům, kteří vytváří hry pro Huawei, nabízí platforma GameCenter možnost oslovit se svými produkty širší spektrum více než 700 milionů uživatelů v globálním měřítku. V současné době již 1,6 milionu vývojářů mobilních her pro Huawei (HMS - Huawei Mobile Services) vytváří jedinečné mobilní hry, které využívají možností synergií mezi čipovou sadou, zařízením a cloudem (Chipset-Device-Cloud) firmy Huawei. Tito vývojáři také mohou přes ekosystém HMS získat více fanoušků a navíc jim platforma GameCenter nabízí další služby, jako jsou globální distribuční kanály nebo provozní a uživatelská podpora. V současné době má platforma HUAWEI GameCenter uzavřená partnerství s předními světovými herními firmami, jako jsou například Lilith games, IGG, Gameloft, Forshow games a další.


Vývojářům her nabízí platforma GameCenter také další výhody, mezi které, mimo jiné, patří:

● Bezplatné hodnocení her, na základě názorů hráčů z celého světa. To pomáhá vývojářům lokalizovat své aplikace a hry tak, aby byly pro hráče atraktivnější a splňovaly nároky jednotlivých trhů.

● Vývojářům, kteří své hry integrují do platformy HMS Core, poskytne společnost Huawei technickou podporu s cílem maximálně usnadnit integraci her do platformy HMS core.

● Přístup do programu „Vycházející hvězda (Shining-Star)", jehož součástí je finanční fond o objemu 1 miliardy dolarů, určený na podporu vývojářů. Součástí programu jsou také další služby, jako jsou podpora vývoje aplikací po celou dobu jejich životnosti, poskytnutí finančních prostředků na vývojové inovace, marketingová podpora pro zajištění růstu uživatelů aplikací a další služby, které vývojáři potřebují.

● Pokud se vývojáři rozhodnou vyvíjet své hry s firmou Huawei, získají spravedlivý podíl z tržeb. Navíc nabízíme vývojářům reklamní a propagační prostor v rámci platformy GameCenter, což jim umožní oslovit více potenciálních uživatelů.

Budoucí aktualizace platformy GameCenter nabídnou také možnost vzájemné komunikace mezi hráči, což jim umožní vzájemně se seznamovat, získávat nové přátele a zakládat společenství fanoušků se stejnými zájmy.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1222907/GameCenter.jpg


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1222908/Gaming.jpg


KONTAKT: Zhu Yiwen, zhuyiwen4@huawei.com

Keywords Čína-komunikace-zábava-software-firmy-Huawei Consumer Business Group

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.