Portál Zákony pro lidi zveřejňuje přehled všech usnesení vlády ke koronaviru

Zlín 19. března 2020 (PROTEXT)

Pavel Gardavský, zakladatel portálu Zákony pro lidi

Pavel Gardavský, zakladatel portálu Zákony pro lidi

Aktuální vládní usnesení k výskytu koronaviru jsou všem zájemcům zdarma k dispozici v přehledném souhrnu na jednom místě na webových stránkách Zákony pro lidi. Jednotlivá chronologicky seřazená usnesení jsou dostupná buď v online verzi anebo ve formátu PDF, který zároveň zahrnuje prolinky na související předpisy.


Průběžně aktualizovaný přehled všech usnesení vlády ČR k výskytu koronaviru zveřejňuje na stránkách https://www.zakonyprolidi.cz/koronavirus portál Zákony pro lidi. Kompletní, přehledně zpracovaný a neustále doplňovaný souhrn je nyní zdarma k dispozici všem zájemcům na jednom místě.


Jednotlivá usnesení vlády k výskytu koronaviru jsou uspořádána chronologicky a v případě HTML verze jimi lze procházet online. „Naši vývojáři i právníci jsou v pohotovosti a průběžně přehled doplňují o aktuální usnesení tak, abychom mohli všem zainteresovaným okamžitě poskytnout ty nejnovější a naprosto přesné informace,“ uvedl Pavel Gardavský, zakladatel portálu Zákony pro lidi.


Volně dostupná služba nejnavštěvovanějšího českého právního informačního portálu je koncipována tak, aby umožňovala co nejsnazší orientaci v situaci, kdy vláda vydává stále nová prohlášení, ale nedoprovází je přehledným výčtem na jednom, snadno dostupném místě. Služba webu Zákony pro lidi je určena široké veřejnosti, ale i právníkům, státním zaměstnancům, podnikatelům, novinářům nebo studentům.


„Velkou výhodou zpracování v PDF je to, že jsme vládní ustanovení ke koronavirové epidemii prolinkovali s odkazy na ostatní relevantní předpisy. Navíc uživatelé s touto verzí mohou dále volně pracovat: stahovat, sdílet či tisknout,“ dodal Pavel Gardavský.

O Zákonech pro lidi

Elektronický právní informační systém Zákony pro lidi vznikl v roce 2011 s cílem nabídnout laické i odborné veřejnosti, státním institucím i soukromým firmám platformu, díky níž by se snadno a rychle zorientovali v aktuálním znění všech tuzemských právních předpisů. Portál zajišťuje veřejnou dostupnost úplných a ověřených předpisů Sbírky zákonů České republiky v aktuálním konsolidovaném znění. Obsahem webových stránek Zákony pro lidi je archiv všech předpisů Sbírky zákonů od roku 1945 do současnosti. www.zakonyprolidi.cz


Kontakt pro média:

Zdena Mallinu

Public Relations

E: zdena@mallinu.cz

Keywords ČR-správa-zdraví-internet-zákon-koronavirus-firmy-AION

Region
Zlin region

Category
Health service
Politics, public administration and courts
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.