Značka Nikki Beach Global představila Nikki Beach Montenegro

 (PRNewsfoto/Nikki Beach Worldwide)

-- Značka letos otevírá druhé místo v Černé Hoře --

Nikki Beach, světová značka luxusního životního stylu a pohostinství vlastněná a provozovaná rodinou, dnes oznámila, že otevírá druhé místo v Černé Hoře. Letovisko Nikki Beach Montenegro se chystá otevřít počátkem léta 2020 a připojí se k sousednímu zařízení Nikki Beach Resort & Spa Montenegro, které, jak bylo dříve oznámeno, bude otevřeno v roce 2022/2023.

Značka Nikki Beach, která je prvním a originálním konceptem luxusního plážového klubu s 13 místy po celém světě, se stala velmi uznávanou značkou plážových klubů a společností hotelů a letovisek.

Nikki Beach Montenegro se nachází v Budvě a leží v zátoce Tivat. Je to 250místná restaurace a plážový klub, který se zaměří na klíčové prvky této značky. V těsné blízkosti přístaviště Porto Montenegro, které je vzdálené pouhých 10 minut plavby lodí, se nachází butikové letovisko se 45 pokoji, posilovnou a luxusními lázněmi. Tato nemovitost také poskytne velkolepý výhled na moře a hory směrem k fjordu s přímým přístupem k vodě a dvěma moly. Místo bude nabízet služby jachtařské komunitě jako špičková destinace pro velké jachty.

Nikki Beach Montenegro nabídne tři vyhrazené bazény, jeden spíše živější a dva další relaxační bazény pro hosty, kteří jsou ubytováni v letovisku. Dva bazény spojí malebný vodopád a nad jedním bazénem bude postaven most, který povede směrem k moři. Pokud jde o ubytování v hotelu, bude zde skvělá kombinace velkých pokojů a apartmá.

„Jsme velmi rádi, že můžeme naši globální značku přivést do nové země," říká Lucia Penrod, generální ředitelka společnosti Nikki Beach Global. „Nádherné pobřeží Černé Hory a malebná pohoří se budou našim věrným stoupencům značky, kteří cestují po světě každou letní sezónu, velmi líbit."

Nikki Beach Montenegro bude představovat estetický design značky s příjemným dekorem bílé barvy s dřevěnými prvky. Plocha s lehátky, rozkládacími křesly a plážovými altánky, lemovaná palmami, bude mít výhled na vodu a pohoří. V celých prostorách bude zvýrazněno šest prvků, hudba, jídlo, zábava, móda, film a umění.

Tato lokalita bude poskytovat denní a večerní stolování představující globálně inspirované menu značky, které zahrnuje přístupnou kuchyni, která je zdravá, krásně prezentovaná a připravená se zaměřením na jednoduchost. Hosté si budou moci vychutnat veliké talíře s mořskými plody, chutné sushi, barevné saláty a světově oblíbená jídla, která jsou podávána v letoviscích této značky po celém světě.

Nikki Beach zde přivede také svou vyhledávanou hudební kulturu s místními DJ a hudebníky, kteří budou hrát ve stylu chill house, happy house, deep house, afro house, latin house a dalších. Interní saxofonista, kromě jiných hudebníků, vytvoří atmosféru, která zaručí trvalé vzpomínky.

Druhý projekt v této oblasti, Nikki Beach Resort & Spa Montenegro, se nachází na soukromém poloostrově v zátoce Budva a bude součástí výstavby luxusních soukromých vil. Toto zařízení, které má být otevřeno v roce 2022/2023, pojme 150 pokojů a apartmá, 20 ultraluxusních vil, tři individuální soukromé pláže, molo, lázně Nikki, posilovnu Tone Gym a pět restaurací včetně restaurace Key West, která je v současné době otevřena.

„Nikki Beach Montenegro, restaurace a plážový klub, přinese letos na jaře do Černé Hory bezprecedentní úroveň zábavy, kulinářských specialit a energie," říká Alexander Schneider, prezident divize Global Nikki Beach Hotels & Resorts. „Sousední zařízení Nikki Beach Resort & Spa Montenegro spojí to nejlepší z obou světů, luxusní butikový hotel nabízející perfektní zázemí pro odpočinek a hýčkání v duchu Nikki Beach."

Značka nedávno, v srpnu 2019, otevřela ve společném podniku se společností Nikki Beach Hotels & Resorts EMEA letovisko Nikki Beach Resort & Spa Santorini. Navíc, po nejlepší sezóně tohoto zařízení od otevření se divize Nikki Beach Hotels & Resorts rozhodla o obnovení dlouhodobé smlouvy se zařízením Nikki Beach Resort & Spa Porto Heli (také v Řecku). Jak bylo nedávno oznámeno, značka bude dále rozšiřovat své portfolio přidáním projektu Nikki Beach Resort & Spa Sri Lanka, který je v současné době ve výstavbě.

Značka Nikki Beach se v letošním roce zaměřuje na expanzi v oblasti luxusního životního stylu a na plánované otevření nových lokalit v příštích pěti letech. Vzhledem k tomu, že značka přidává do výstavby nové nemovitosti a projekty, nebudeme již provozovat Nikki Beach Resort & Spa Bodrum.

Společnost Nikki Beach Global oslavila v roce 2019 20 let v podnikání s milníkovými oslavami ve svých plážových klubech a letoviscích. Značka byla založena podnikatelem Jackem Penrodem a jeho manželkou Lucií v Miami Beach v roce 1998. Dnes se Nikki Beach Global rozrostla na mezinárodní, mnohostrannou luxusní pohostinskou společnost se 13 plážovými kluby po celém světě, včetně oblasti Versilia, ostrova Saint Barth, Saint Tropez, Dubaje, Monte Carla, Marbelly a ostrova Ibiza a čtyřmi hotely a letovisky. Společnost Nikki Beach Global má pobočky v Miami, Marbelle, Barceloně, Ženevě a Dubaji.

Kontakt pro tisk

Amanda Greenberg, ředitelka pro vztahy s veřejností a komunikaci, Nikki Beach Global amanda@nikkibeach.com

O značce Nikki Beach Global:

V roce 1998 podnikatel Jack Penrod představil světu Nikki Beach, první a originální koncepci luxusních plážových klubů, která spojuje prvky hudby, stolování, zábavy, módy, filmu a umění do jednoho. V současné době se značka Nikki Beach v oboru podnikání za více než 20 let rozrostla na celosvětovou mnohostrannou společnost poskytující pohostinství s 13 plážovými kluby, 4 hotely a letovisky, módní divizí (včetně butiků pro životní styl) a speciálních akcí. Provozuje také neziskovou charitativní organizaci Nikki Cares podle amerického daňového zákona 501c3.

Pohostinství značky Nikki Beach lze nyní zažít v následujících lokalitách: Miami Beach v USA, Saint Tropez ve Francii, Saint Barth v Karibiku, Marbella ve Španělsku, Koh Samui v Thajsku, Mallorca ve Španělsku, Ibiza ve Španělsku, Monte Carlo v Monaku; Dubaj ve Spojených arabských emirátech, Versilia v Itálii, Barbados v Karibik a Costa Smeralda, Itálie. Nikki Beach každoročně otevírá sezónní pop-up zařízení na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes ve Francii a letní pop-up restauraci na nábřeží v italském Porto Cervo. Divize Hotels & Resorts má nemovitosti v Koh Samui, Thajsko; Porto Heli, Řecko; Dubaj, Spojené arabské emiráty a Santorini, Řecko.

Více informací naleznete na webových stránkách www.nikkibeach.com

Facebook: @nikkibeachworld

Instagram: @nikkibeachworld

Twitter: @NikkiBeachWorld

Spotify: @nikkibeach

O divizi Nikki Beach Hotels & Resorts:

Divize Nikki Beach Hotels & Resorts od svého založení v roce 2007 narušuje klasický model hotelového podnikání tím, že nabízí nový koncept založený na jedinečných funkcích životního stylu a stravování. Hotely a letoviska Nikki Beach jsou přirozeným rozšířením značky, kterým je zážitek z našich plážových klubů přenášen do prostředí letoviska. Nicméně se nejedná jen o hotelové pokoje, DNA značky Nikki Beach je součástí všech mezinárodních zařízení, od stravovacích, lázeňských a fitness konceptů, které jsme vytvořili výhradně, včetně restaurace Key West, Café Nikki, lázní Nikki Spa a posilovny Tone Gym, až po živou výzdobu, přátelské služby a charakteristické prostředí. Se zařízeními v Koh Samui v Thajsku, v Porto Heli v Řecku; v Dubaji ve Spojených arabských emirátech a na Santorini v Řecku, získává divize Nikki Beach Hotels & Resorts rychlou dynamiku v konceptualizaci, vývoji a provozování exkluzivních nemovitostí po celém světě v prvotřídních plážových a městských lokalitách.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1089278/Nikki_Beach_Global.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/634734/Nikki_Beach_Worldwide_Logo.jpg

Keywords USA-Černá Hora-turistika-restaurace-hotely-Nikki Beach

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.